Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

12 Eylülden sonra resmi yazılar öğretmenlere DYS üzerinden bildirim edilecek


12 Eylülden sonra resmi yazılar öğretmenlere DYS üzerinden bildirim edilecek

Milli Eğitim Bakanlığı, Tüm okul müdürlüklerinin 12 Eylül 2022 tarihinden itibaren okullarda vazifeli öğretmenlere bildiri etmeleri gereken resmi yazıları DYS üzerinden ulaştıracaklarına dair resmi yazı yayımladı.

Bilindiği üzere Ulusal Eğitim Bakanlığının 2012/39 sayılı genelgesi ile resmi yazışmaların elektronik ortamda yapılması için bakanlığımızda Doküman İdare Sistemi (DYS) projesi faaliyete geçirilmiştir. 2012 yılında merkez teşkilatı, 2013 yılında 81 vilayet ulusal eğitim müdürlüğü, 2014 yılında tüm ilçe ulusal eğitim müdürlükleri, 2017 yılında 52 bin okul, 2015-2022 yılları ortasında toplam 71 yurtdışı temsilciliğimiz (müşavirlik ve ataşelik) ve yurtdışında bulunan 54 okulumuz DYS kapsamına alınmıştır. DYS’ nin bileşenleri olan OTOBAN, KEP, UETS ve EVRAKSORGU projeleri ile e-Devlet dönüşümünün gerçekleşmesine katkıları devam etmiştir.

Dönüşümün devamı olarak evrak ile ilintili başka iş süreçlerini elektronik ortama almak ve Cumhurbaşkanlığımızın “Tasarruf Tedbirleri” bahisli 2021/14 sayılı genelgesi kapsamında; kurum harcamalarında tasarruf sağlamak, bürokratik süreçlerin azaltılmak, kaynakların tesirli, ekonomik ve verimli kullanılmasını sağlamak için öğretmenlerimize elektronik ortamda doküman bildiri etme çalışmaları halihazırda 11 vilayet ulusal eğitim müdürlüğünde uygulanmaktadır. 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması ile sistem tüm öğretmenlerimize açılacaktır.

12 Eylül 2022 tarihine kadar vilayet ulusal eğitim müdürlüklerinin ekte belirtilen konularla ilgili hazırlıkları tamamlamaları gerekmektedir. Tüm okul müdürlükleri 12 Eylül 2022 tarihinden itibaren okullarda misyonlu öğretmenlere bildiri etmeleri gereken resmi yazıları DYS üzerinden ulaştıracaklardır. DYS üzerinden öğretmenlere gönderilen yazıları öğretmenlerin DYS WEB (https://dysweb.meb.gov.tr) üzerinden takip etmeleri ve “Okudum” bilgisini işaretlemeleri gerekmektedir.

İşte o yazı;

Ahmet KANDEMİR

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir