Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

3 bin atlet İzmir’in 100. yılı için koştu


3 bin atlet İzmir’in 100. yılı için koştu

9 Eylül İzmir Yarı Maratonu’na rekor katılım

İzmir’in kurtuluşunun 100. yılı onuruna İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Memleketler arası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu büyük heyecana sahne oldu. Rekor iştirakle üç bin kişinin start aldığı yarışı erkeklerde İstanbul BBSK’dan Sezgin Ataç, bayanlarda Bursa BŞB’den Sümeyye Erol kazandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 10. Milletlerarası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu rekor iştirakle gerçekleşti. Üç bin kişinin yarıştığı maratonda birinciliği erkeklerde İstanbul BBSK’dan Sezgin Ataç, bayanlarda Bursa BŞB’den Sümeyye Erol elde etti. Genel klasmanda erkeklerde Kenyalı Sang Bernad Charıuyot ikinci, Etiyopya’dan Fetene Alemu Regasa üçüncü oldu. Bayanlarda Kasımpaşa Kulübü’nden Sabriye Güzelyurt ikinci, Mardin Belediyesi’nden Fatma Arık ise üçüncü olarak koşuyu tamamladı.

Cumhuriyet Meydanı – İnciraltı – Cumhuriyet Meydanı güzergahında koşulan yarı maratonda genel klasman erkekler ve bayanlar, genel klasman Türk erkek ve bayan atletlerin yanı sıra 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59 ve 60-64 yaş kümelerinde dereceye girenlere kupa ve mükafatlarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Lideri Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Lideri Ersan Odaman verdi.

İkinci yüzyıla atılan birinci adım
Mükemmel bir gün geçirdiklerini söyleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, “Kuruluşun ve kurtuluşun günü 9 Eylül’de coşkumuzu tüm Türkiye’ye gösterdik. Bu kutlamalar kapsamında yarı maraton da vardı. Memleketler arası koşuya katılan herkes 100. yıl hissini yaşadı. 100 yıl evvel kurtuluşa nasıl bir adım atıldıysa, barışın yaşanacağı ikinci yüzyılın birinci adımını yeniden İzmir’den hoş beşerlerle birlikte attık” dedi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Lideri Hakan Orhunbilge, 10’uncusu düzenlenen 9 Eylül Yarı Maratonu’nun heyecanını yaşadıklarını belirterek, “İzmir’in kurtuluşunun 100. yılında çok büyük bir coşkuyla koştuk. Bir hafta boyunca görkemli etkinlikler oldu. Tüm Türkiye’ye umut verici imgeler yaşattık. Yarı maratona da iştirak rekor seviyede oldu. Bu manalı günün anısına madalya ve kupalarımızla iştirakçilere hoş bir ikram vermiş olduk” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Lideri Ersan Odaman ise “Bu hafta boyunca tüm İzmirliler ile daima birlikte coşkulu 100 yıl kutlamalarına ortak olduk. Her geçen yıl geliştirerek düzenlediğimiz koşularda İzmir halkı spora olan ilgisini yeniden gösterdi. Çok mutluyuz” biçiminde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir