Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

81 vilayette ‘Türkiye İtimat Huzur Uygulaması’ gerçekleştirildi


81 vilayette ‘Türkiye İtimat Huzur Uygulaması’ gerçekleştirildi

Genel asayişin, kamu nizamının devamının ve sürekliliğinin sağlanması maksadıyla ülke genelinde eş vakitli ‘Türkiye İtimat Huzur’ denetimi yapıldı.

İçişleri Bakanlığı uyumunda Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Kıyı Güvenlik Komutanlığı ünitelerince gerçekleştirilen denetimde birçok vatandaşa ceza yağdı.

Aranan 821 kişi yakalandı

81 vilayette yapılan uygulamalara, 47 bin 102 işçi iştirak sağladı.

Çalışmalar kapsamında çeşitli hatalardan aranan 821 kişi şahıs yakalanırken 4’ü çocuk olmak üzere toplam 16 kayıp kişi bulundu.

20 umuma açık işetlemeye ceza kesildi

Öte yandan 6 bin 612 metruk bina ve 5 bin 393 park-bahçe denetim edildi, 16 bin 621 umuma açık yer denetlendi ve kontrollerde 20 umuma açık yere süreç yapıldı.

475 araç trafikten men edildi

151 bin 606 aracın denetim edildiği uygulamada birebir vakitte, 12 bin 888 araca süreç yapılırken, 475 araç trafikten men edildi ve 33 aranan araç tespit edildi.

Kaçak alkol ve sigara bulundu

Çok sayıda silah, çeşitli ölçüde uyuşturucu unsurun bulunduğu kontrolde, 2 bin 767 paket kaçak sigara ve 6 litre kaçak içki ele geçirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir