Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

96 yaşındaki zeytinciye onur plaketi


96 yaşındaki zeytinciye onur plaketi

29. Milletlerarası Gemlik Zeytini Festivali’nde yorgun eller de unutulmadı. 96 yaşındaki Hasan İstek Bostanlı’ya en kıdemli zeytinci plaketi verildi.

Umurbey’de yaşayan Bostanlı’yı köyünde ziyaret eden Gemlik Belediye Lider Yardımcısı Serhat Tezsever plaketi takdim etti. Lider Yardımcısı Tezsever’e Gemlik Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Bukle Erman ve Belediye Meclis Üyesi Mehtap Ünlü ile Mustafa Kaynatma eşlik etti.

“Zeytin bizim velinimetimiz”

Zeytin dışında diğer mahsüllerinin olmadığını söyleyen Bostanlı, “Zeytin bizim velinimetimiz. Beş yüz tane ağaç büyüttüm. Traktör yoktu. Kazma ile yapıyorduk” dedi.

Zeytinliğe gidemediğini belirten Bostanlı, “Gözlerim dumanlı görüyor. Göremiyorum zeytinleri. Özlüyorum. Ancak hâlâ dikiyorum. Konutumun bahçesine elime geçeni dikiyorum” diye tabir etti.

“Emekleri için minnettarız”

96 yaşındaki Hasan İstek Bostanlı ile tanışma fırsatı bulduğu için memnun olduğunu belirten Serhat Tezsever şunları söyledi:

“Gemlikimizde en eski, en emeği geçen çiftçimiz olan Hasan amcamızı burada ziyarete geldik. Kendisine hürmetlerimizi sunarak bugüne kadar verdiği emekleri için minnetlerimizi sunduk.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 7 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir