Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Afyonkarahisar’da Türk Yıldızları’ndan Büyük Taarruz uçuşu


Afyonkarahisar’da Türk Yıldızları’ndan Büyük Taarruz uçuşu

Afyonkarahisar’dan başlayan ve İzmir’de düşmanın denize döküldüğü Büyük Taarruz’un 100’üncü yılında, Afyonkarahisar’daki etkinlikler kapsamında; Hava Meydan Komutanlığı’nda birçok savaş ve mühimmat uçağı, askeri helikopterler, füze ve roket çeşitleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı ünitelerde kullanılan malzemelerin yer aldığı stant düzenlendi.

Sergide, hem bugünkü yeni teknoloji eserler hem de Büyük Taarruz dahil eski devirlerde kullanılan silahlar ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk ordusuna ilişkin tarihi fotoğraflar yer aldı.

100’üncü yıl özel gösteri

Afyonkarahisar ve Türkiye’nin dört bir yanından Kocatepe’ye yürüyüş için gelenlerin de yoğun ilgi gösterdiği standın son gününde Türk Yıldızları da özel şov uçuşu gerçekleştirdi.

Türk Yıldızları, programın finalinde Zafer Haftası 100’üncü yıl özel şov uçuşunu yaptı.

Türk Yıldızları’nın gösterisi izlendi

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Belediye Lideri Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar milletvekilleri ve protokol üyeleri de Türk Yıldızları’nın gösterisini izledi.

Hava Meydan Komutanlığı’ndaki şovlarda F-16’lar ve Türk Hava Kurumu’na ilişkin ögeler ile motorlu yamaç paraşütü, motorlu yelken kanat, RC uçak, sıcak hava balonu uçuşu, 3 uçak merasim geçişi yapıldı.

Genelkurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığı Paraşüt Kadrosu, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı SAT Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı Paraşüt Timi gösteriler yaptı.

DHA’nın haberine nazaran; öğlenden sonraki kısımda ise Jandarma Genel Komutanlığı helikopterleriyle ‘Çelik Kanatlar’ ve ‘Üzüm Salkımı’ gösterisi, Emniyet Genel Müdürlüğü helikopterleriyle ‘Üzüm Salkımı’ gösterisi ve merasim geçişi, Kara Kuvvetleri Komutanlığı helikopter merasim geçişi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uçak ve helikopter merasim geçişi, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ilişkin F-4E 2020 ve F-16 muharip uçak geçişi yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir