Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Ağrı’da beşiz kız kardeşler okula başladı


Ağrı’da beşiz kız kardeşler okula başladı

Yeni eğitim öğretim yılı, ülke genelinde okula ahenk eğitimleriyle başladı. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ahenk merasimi Ağrı İbrahim Çeçen İlkokulu’nda da gerçekleştirildi.

Törende en büyük ilgiyi Fırat Mahallesi’nde oturan 6 çocuklu Hatice-Fatih Yılmaz çiftinin 6 yaşındaki beşiz kızları gördü. Anne babaları ve ablaları Ecrin (9) ile okula gelen Tenzile, Rabia, Havva, Berfin ve Hiranur’a Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Hasan Kökrek çeşitli ikramlar vererek, heyecanlarına ortak oldu.

Beşizlerin öğretmeni olmanın heyecanını yaşadığını belirten Emine Onat Berk, “Beşizlerin öğretmeni olduğum için ayrıyeten bir heyecanlıyım ve memnunum. Bir o kadar da şaşkınım. İnşallah hoş bir yıl geçiririz” dedi.

Baba Fatih Yılmaz ise kızlarının çok heyecanlı olduğunu lisana getirerek, “Bugün kızlarımızın okuldaki birinci günleri. Onlarla birlikte çok heyecanlıyız. Allah zihin açıklığı versin. İnşallah başarılı olurlar. Tüm öğrencilere muvaffakiyetler diliyorum. Çok sevinçliyiz. Sabah 06.00’da kalktık. Hepsini okula sıkıntı hazırladık. Bu güç olacak lakin gururluyuz ve memnunuz. Çok hoş bir his. Bütün öğrencilere muvaffakiyetler diliyoruz” diye konuştu.

Okulda birinci günün heyecanını yaşayan beşizler ise çok heyecanlı ve keyifli olduklarını söyledi.

BEŞİZLER BİZİ DE KEYİFLİ ETTİ

Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, birebir anda tıpkı sınıfta eğitim ve öğretime başlayan beşizlerin kendilerini ayrıyeten keyifli ettiğini belirterek, şu tabirleri kullandı:

“Bugün beşiz öğrencilerimiz burada tıpkı sınıfta okula başlıyorlar. Biz de bugün onları okullarında ve sınıflarında ziyaret etmek için geldik. Ulusal Eğitim Bakanlığımızın Çerçeve Ahenk Programı var. Bu program kapsamında bu hafta tüm Türkiye’de olduğu üzere Ağrı’da da öğrencilerimiz eğitim ve tahsil görecekler.

Bu programda öğrenci, veli ve öğretmenlerimize yönelik rehberlik çalışması, okul iç ve dış yerlerinin tanıtılması ve aktifliklerin yapılması üzere aktiviteler yapılacak. Ağrı’da bugün 25 bine yakın öğrencimiz 1’inci sınıf ve ana sınıfları ile buluşmuş oldular. Ben bu vesile ile tüm öğrencilerimize muvaffakiyetler diliyorum.

Yolları açık olsun inşallah. Bugün tabi beşiz öğrencilerimiz de okullarına başladılar. Bizlere renk kattılar. Biz de onları yerlerinde ziyaret ettik. Ailelerimiz çok keyifli ve huzurlu. Öğrencilerimiz tekrar birebir formda huzurlu ve memnun.

Aynı biçimde huzurlu ve memnunuz. Ailelerimize rehberlik çalışmaları yapılıyor. Beşizlerimiz için de bu çalışmalarımız olacak. Ek bir çalışma yapılması gerekiyorsa da bunları da yapacağız.”

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir