Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

AK Partili Turan’dan Ahmet Şık’ın ‘yargılanacaklar’ açıklamalarına reaksiyon


AK Partili Turan’dan Ahmet Şık’ın ‘yargılanacaklar’ açıklamalarına reaksiyon

Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, TİP Milletvekili Şık’ın, dijital ortamda yayın yapan bir kanaldaki açıklamalarında, AK Parti hakkında mesnetsiz açıklamalarda bulunduğunu söz etti.

Şık’ın vakit zaman çok fevri çıkışlarıyla tanınan bir kişi olduğunu tabir eden Bülent Turan, “Maalesef vekil demekten utandığımız birebir malum şahıs yeniden kimi açıklamalar yapmış. ‘AK Parti kapatılacak, AK Partililer yargılanacak’ demiş. Son kelamı baştan söyleyeyim; kapatmazsanız adam değilsiniz, yargılamazsanız adam değilsiniz. Bakınız eski devirde sokağa çıkmakla alakalı davetleri oldu, PKK’ya sempati duyduğuna ait davetleri oldu. Devleti yıkmaktan kelam eden davetleri oldu. Artık de ‘AK Parti’yi kapatacağız, yargılayacağız’ diyorlar. 20 yıldan beri milletle birlikte yürüyoruz. Milletimiz ne derse baş tacı. Milletimizin oluruyla bugünlere geldik, milletimizin oluruyla devam ederiz.” diye konuştu.

Turan, şunları kaydetti:

“Bizi farklı telaffuzlarla yıldırabilecek beşerler değiller bunlar. Bu kini, bu nefreti PKK’ya göstermediler, FETÖ’ye göstermediler. Aslında bunların kaygısı AK Parti değil, bunların kaygısı 20 yıldan beri AK Parti’yi bırakmayan milletin ta kendisi. Yargılamak istedikleri AK Parti değil, 20 yıldan beri milletin AK Parti’yi bırakmamasından ötürü milletin kendi kıymetleri. O yüzden bu lisan ne demokrasi lisanı ne siyasi ahlak lisanı ne de particilik lisanı. Bu lisan tam bir terör lisanı, tam bir ayrıştırma lisanı. Bu lisanın Türkiye’ye yararı yok, kimseye yararı yok. Ben tekrar söylüyorum; AK Parti milletin önünde adım atmaya yürümeye devam edecek. Milletin takdiriyle 2023 yılında kaldığımız yerden yola devam edeceğiz.”

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa Süreçlerini Keşfedin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir