Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Aleyna Tilki: Hiç çocuk olmadım


Aleyna Tilki: Hiç çocuk olmadım

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, bir radyo programına konuk oldu. Aleyna Tilki, mesleği ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki, İngilizce olarak çıkardığı single çalışmaları ile dünyaya açılma hayalinin bilhassa kendi yaşıtlarındaki yeteneklere ilham olacağını söyledi.

“Mutluyum”

Tilki; “İlk olduğum için çok memnunum. Benim yaşıtımdaki yeteneklere bir kapı açmış üzere hissediyorum kendimi… Onlar için bu kapıyı zorlama devam edeceğim. Ülkemizin müziklerini bence bir gün tüm dünya duyacak ve bu bir adımdı. Bunu birinci olarak İngilizce yapmak istedim.

Çünkü sesimi duyurmam daha kolay…Daha sonra kendi lisanımızdan, kendi ülkemizden çıkan yeteneklerinde tüm dünya tanıyacağından kuşkum yok.” dedi.

“İnsanlar beni neden seviyor?”

Tilki, programda müzikleri yazarken nelerden beslendiğinde şu kelamlarıyla anlattı; “Herkes üzere bende aşık olmak, ayrılmak ya da geçmişte yaşadığım aşk öyküleri etkiliyor. Fakat daha çok bencilce gelebilir lakin kendi içimde seyahat yapmayı çok seviyorum. Mesela kendime soruyorum. Beşerler beni neden seviyor? Beşerler sevebilme yeteneğine sahip mi ? Hakikat yerden mi beni seviyorlar? Ben yanlışsız seviyor muyum ? İnsan münasebetlerine dair kendime çok soru sorar, kendi çocukluğuma inerim.

İnsanların çocukluğuna, yaralarına inerim. Her şeyin nedenini düşür, sorularla içimde bir kocaman bir volkan patlatırım. O sorular dolar taşar, koyacak yer kalmaz karşılıklarını da diğer bir yere akıtamam, bir tek müziklere akıtabilirim…

O yüzden müziklere anlatırım bende sorularımın karşılıklarını… Bazen şarkıyı ben yazmam bazen şarkıyı hakikaten cihan müellif, bana karşılık diye.

“Karakterliyim”

Çok karakterli bir beşerim zati. Ben insanlardan alacaklıyım… Dünyadan da alacaklıyım bence… Zira hayatımda hiç çocuk olmadım. Gözümü açtığımdan itibaren yaptığım bu mesleğe sahiden hayatımı adadım.

O yüzden ruhsal olarak alttan alta o benim alacaklı üzere yürümelerim, argümanlı hallarım… Tenkitleri görmezden gelmelerimi hak görüyorum kendime. O yüzden isyanım var.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 , , Magazin

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir