Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Altılı masa üç modül


Altılı masa üç modül

CHP’li Gürsel Tekin’in “Bakanlık verilebilir” çıkışı ile sarsılan 6’lı masa ortaklarının iştahını yaklaşan seçim öncesi HDP oyları kabartıyor. HDP’nin oy oranını düşünen DEVA Partisi, Saadet Partisi (SP) ve CHP’de konsensüs sağlanırsa masada HDP’nin de bulunması gerektiği istikametinde değerlendirmeler dikkat çekiyor. HDP’li bir masa için ise Gelecek Partisi ve Demokrat Parti’de (DP) başlar karışık. DÜZGÜN Parti ise kesin bir lisanla HDP’ye karşı çıkıyor.

MESELE YALNIZCA BAKANLIK DEĞİL

CHP’nin başını çektiği 6’lı masa 2 Ekim randevusuna hazırlanırken CHP’li milletvekili Gürsel Tekin’in fitilini ateşlediği HDP’ye bakanlık verilebilir krizini aşmaya çalışıyor. Lakin masada HDP ile ilgili yaşanan kasvet bununla hudutlu değil. Edinilen bilgilere nazaran, 6’lı masada genel merkezler HDP’nin seçimlerde masada olup olmaması konusunda ikilem yaşıyor.

HDP OYLARI İŞTAHLARI KABARTI

DEVA, SP ve CHP’den genel lider yardımcısı seviyesinde kimi kurmaylar HDP ile seçimlerde tanımını net bir halde yapmasalar da iş birliği yapılması niyetinde. DEVA’lı kaynaklar TBMM’de bulunan ve oy oranı olan bir partinin dayanağı seçimlerde avantaj sağlanabilir görüşünde. CHP’den bir kaynak ise adayın HDP’nin oy verebileceği bir isim olması durumunda, oy oranı bakımından büyük avantaj sağlayacak HDP ile dirsek temasında bulunulabileceği görüşünde. Birebir CHP’li kaynak, “Böyle bir durum cumhurbaşkanlığı seçilmelerinde matematiksel olarak öne geçirir” dedi. SP kaynaklar ise, “Meclis’te kümesi olan bir partinin takviyesinin seçimlerde oy bakımından büyük avantaj sağlayacağını” tabir ediyor.

MUHAFAZAKAR SEÇMEN İÇİN DEZAVANTAJ

Gelecek Partisi ve DP, HDP’ye karşı soğuk. Gelecek Partili kaynaklar, HDP’nin avantajı olduğu üzere dezavantajının da olabileceğini söz ederken DP’de ise, “HDP’nin, masada olması seçmen bakımından avantaj lakin muhafazakar seçmen bakımından dezavantaj” değerlendirmeleri yapılıyor. ÂLÂ Parti’de ise Genel Lider Meral Akşener tarafından tabir edilen, “HDP’nin olduğu masada biz olmayız. Bizim olduğumuz masada da HDP olmaz” açıklamasından sonra HDP’ye kapılar kapatılmış durumda.

Mehmet Güney

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir