Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Ankara’dan sonra İzmir’de de servis fiyatlarına artırım


Ankara’dan sonra İzmir’de de servis fiyatlarına artırım

Ankara’da okul servis ücetlerine artırım yapıldı.

Zammın akabinde Ankara’da en yakın ara fiyatı yıllık 5 bin 96 liraya yükseldi.

Yeni eğitim-öğretim yılında, okul servisi fiyatları 3 ila 6 kilometrede 5 bin 616 lira, 6 ila 10 kilometrede 6 bin 494 lira, 10 ila 15 kilometre ortasında ise 7 bin 553 lira olarak uygulanacak.

15 kilometreyi aşanlara,, kilometre başı 150 lira ek tarife uygulanacak.

Zam kararı, Ankara Valiliği’nin onayına sunulacak. Valilik 7 gün içerisinde karara itiraz edebiliyor.

İzmir’de en yakın uzaklık öğrenci servisi 679 liraya yükseldi

İzmir’de en son nisan ayında İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Uyum Merkezi’nden (UKOME) çıkan kararla yüzde 40 oranında artırım gelen öğrenci servis fiyatlarına okulların açılmasına sayılı günler kala yeni bir artırım daha geldi. Nisan ayında yapılan artırımla 0-3 kilometre ortası servis fiyatı aylık 385 liradan 540’a yükselirken, son artırımla birlikte bu fiyat 679 lira oldu.

UKOME kararı beklenmedi

İzmir Otobüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası’nın yüzde 25’lik artırım talebi, geçtiğimiz hafta yapılan UKOME toplantısında gündeme gelmiş fakat bu mevzunun görüşülmesi bir sonraki toplantıya bırakılmıştı. Servisçiler ise Eylül ayında gerçekleşecek bir sonraki UKOME toplantısını beklemeyerek, yüzde 25’lik artırım talebini İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) kurulundan geçirilerek yürürlüğe girdi.

En kısa ara 679 lira

Alınan karara nazaran, en yakın ara olan 0-3 kilometre ortası öğrenci servisi fiyatı 679 lira olurken, 0-6 kilometre 836 lira, 0-10 kilometre 892 lira, 0-15 kilometre bin 56 lira, 0-20 kilometre bin 269 lira, 0-25 kilometre bin 408 lira, 0-30 kilometre bin 546 lira, 0-35 kilometre bin 622 lira ve 0-40 kilometre bin 722 lira olarak fiyatlandırıldı.

Servisçiler sarfiyatların altından kalkamaz oldu

Yapılan yeni fiyat tanımlarıyla ilgili konuşan İzmir Otobüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Lideri Fazilet Mert, servisçilerin masrafların altından kalkamadığını söyledi. Lider Fazilet Mert, “Servisçi esnafının temel girdilerinin hepsine olağandışı artırımlar geldi. UKOME’nin toplantısı için bir ay bekleyecek gücümüz yok. Bu nedenle Birlik Komitelerinden geçen yeni tarifemizi uygulamaya koyduk” kelamlarına yer verdi.

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa Süreçlerini Keşfedin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir