Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde ‘Proje Okulu’


Antalya Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde ‘Proje Okulu’

Proje Okulu iştirakçilerine sertifika verildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, belediyelerin ulusal ve milletlerarası kaynaklardan en faal formda faydalanılmasını sağlamak hedefiyle Türkiye’deki farklı belediyelerin iştirakiyle ‘Proje Okulu’ çalışması başlattı. Proje Okulu eğitimlerini tamamlayan iştirakçiler dokümanlarını düzenlenen merasimle aldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mahallî İdareler Vizyon Gelişim Ofisi, işbirliği ile ‘Proje Okulu’ çalışması gerçekleştirildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde gerçekleştirilen Proje Okulu’nda, alanında memleketler arası çalışmalar yürüten uzman eğitmenler tarafından interaktif ve yaygın öğrenme metotları eğitimleri verildi. Yaygın öğrenme metotları, insan odaklı tasarım, kadro çalışması, geri bildirim ve fon kaynakları mevzularında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 5 günlük eğitim sonrasında iştirakçilere sertifikaları düzenlenen merasimle verildi. Sertifikaları iştirakçilere Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz sundu.

YENİ JENERASYON BELEDİYECİLİK

Proje Okulu ile yeni jenerasyon belediyecilik anlayışıyla topluma yarar odaklı tahlillerle bütüncül çalışmalar ortaya koymak, belediyenin iç ve dış paydaşları ve öbür belediyeler ortasında aktif iş birliği ile yenilikçi tahliller üreten yapı oluşturmak, ulusal ve milletlerarası kaynaklardan aktif bir biçimde faydalanmalarını sağlamak amaçlanıyor.

TÜRKİYE’YE YAYILACAK PROJE

Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, birincisi gerçekleştirilen Proje Okulu’nun çok verimli geçtiğini söyleyerek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak başlattığımız Proje Okulu çalışması ile tüm Türkiye’ye yayılan kıymetli bir çalışmanın adımı atılmıştır. Proje Okulu’nda 6 Büyükşehir Belediyesi, 1 vilayet ve 10 ilçe belediyesinden 25 iştirakçi yer aldı. Bu iştirakçiler kendi kurumlarına döndükleri vakit kendi ünitelerinde eğitmen olarak vazife yapacak. Bir projenin nasıl yazılacağını nasıl uygulanacağını etaplarını buradaki eğitimle öğrendiler. Kentin vizyonuna yönelik belediyelerin katkı koyacağı projelerin gerçekleştirilmesi o kentin gelişimine katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir