Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Artık İzmir vakti


Artık İzmir vakti
İEF, Terra Madre ve 9 Eylül kutlamaları turizmi canlandırdı
91. İzmir Enternasyonal Fuarı, Terra Madre Anadolu ve tarihin en görkemli 9 Eylül kutlamaları ile hareketlenen İzmir’de turizm bölümünün de yüzü güldü. Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan İzmir’de otellerdeki doluluk oranı tepe yaptı.
İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu ile hareketlenen İzmir iktisadına tarihin en büyük 9 Eylül kutlamaları da başka bir canlılık getirdi.
Kutlama aktiflikleri ile Tarkan konserine canlı biçimde şahit olmak isteyen yurttaşlar Türkiye’nin dört bir yanından kente akın etti. Otellerde doluluk oranları doruğa ulaştı. Turizm bölümü temsilcileri bu durumdan mutlu. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Lideri Mehmet İşler, Tarkan konseriyle taçlandırılmış 100’üncü yıl aktifliklerine tüm etraf vilayet ve ilçelerden, Türkiye’nin birçok yerinden insanların geldiğini belirterek “Cumhuriyet’in bayrağının dalgalandığı bu kente vatandaşlarımız akın akın geliyorlar. 100’üncü yılımızda İzmir Körfezi teknelerle dolacak. 100’üncü yıl İzmir’de tam da Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ün istediği üzere yaşanacak. Bütün otellerimiz de hem en çabucak doldu” dedi.
“Rezervasyonlar arttı”
Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam da “İzmirliler olarak bağımsızlığımızın ikinci yüzyılına tanıklık ettiğimiz için tarifsiz bir memnunluğu ve coşkuyu yaşıyoruz” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yılki 9 Eylül kutlamalarının otel rezervasyonlarını arttırdığını belirten Funda Çam kelamlarını şöyle sürdürdü: “Otel doluluk oranında geçen yıllara nazaran bariz bir yükselme görüyoruz. Bunda 9 Eylül’deki geniş çaplı kutlamaların ve Tarkan konserinin tesiri de var.”
“Yüzde 92’ye çıktık”
Swissôtel Büyük Efes İzmir Genel Müdürü İstek Elibol da yüzde 92 oranında doluluğa ulaştıklarını vurgulayarak “2016-2022 yılları ortasında 9 Eylül tarihinde doluluk oranı yüzde 75 idi. Artık yüzde 92’ye çıkan oran İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 100. yıl etkinlikleriyle ilgili” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir