Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Artık tatilciler tesiste elektrikli araba şarj istasyonu arıyor


Artık tatilciler tesiste elektrikli araba şarj istasyonu arıyor

İhtiyaçlarımız tatil rotamızı ve kalacağımız tesisin belirlenmesinde rol oynamaya başladı. Şayet aracımız elektrikli ise konukladığımız yerde de şarj istasyonunun yakınlarda olması beklentimiz arttı.

Turizmciler de çağın bu muhtaçlığına karşılık veren nitelikte kendilerini yenilemeye başladı.

Elektrikli araba kullanımı arttı

Artan elektrikli araba kullanımı, yerli ve yabancı tatilcilerin konaklama tesisi tercihlerine yansımaya başladı.

“Tatilciler otelde şarj istasyonu istiyor”

AA’nın haberine nazaran, Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Lideri Yakup Demir, elektrikli araç kullanıcı sayısının artışına paralel olarak tatilcilerin otelde şarj istasyonu isteğini de gözlemlediklerini kaydetti.

Demir, “Tatilciler, otoparklarda yahut otel yakınında şarj istasyonları istemeye başladılar. Hatta kimi acenteler bunu seyahat planlarını gösteren listelere almış durumdalar.” dedi.

“Bu muhtaçlık zarurî hale gelecek”

Demir, “Önümüzdeki birkaç yıl içinde şarjlı araçların her formda ağırlaşacağını ve bu gereksinimin mecburî hale geleceğini varsayım ediyoruz. ÇEŞTOB olarak, bunu önümüzdeki yılın programına alarak, rastgele bir özel dalla yahut devletimizden takviye alarak otellerimizde bu istasyonların yerleştirilmesi tarafında çalışmalar başlatacağız.”


“Şu andaki istasyon sayısı yetersiz”

Bazı otellerin öngörüyle bu altyapı çalışmasını yaptığını kaydeden Demir, “Bu oteller geleceği öngörmüşler lakin neredeyse turist gereksiniminin yüzde biri kadar bile değil.” sözlerini kullandı.

“İstasyonlar artık ihtiyaç”

İlçede hizmet veren bir otelin genel müdürü Ebru Tuğgan da tesislerine 3 yıl evvel elektrikli şarj istasyonu kurduklarını belirtti.

Son yıllarda elektrikli araba sayısındaki artışın otelde konaklayanların şarj istasyonu talebine de yansıdığını aktaran Tuğgan, şunları kaydetti:
“Kurduğumuz şarj istasyonu vakit zaman otelde konaklama ve tertiplerin yapılma sebebi dahi oldu. Artık hibrit ve elektrikli araçlar çok tercih ediliyor. Beşerler menzili düşünüyor, nerede, nasıl şarj edecekleri ehemmiyet arz ediyor. Her geçen sene istasyona talep artıyor. Elektrikli araç sayısının da arttığını görüyoruz. Artık bu bir gereksinim haline geldi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir