Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Atina savaş istiyor


Atina savaş istiyor

Ege ve Akdeniz’de tansiyonu arttıran Yunanistan’ın tacizlerinin altında Türkiye’yi sıcak bir çatışmaya çekme planı yatıyor. Askeri uzmanlar Atina’nın Türkiye’yi karşılık vermeye zorlayıp memleketler arası platformlarda köşeye sıkıştırmaya çalıştığını belirtiyor. Tacizlerin son devirde sürat kazandığına dikkat çeken Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, ortada büyük bir komplo olduğunu, ABD ve Avrupa’nın Atina ile birlikte hareket ettiğini vurguladı. Yaycı, “Arka planda kurgulanan oyun büyük. Türkiye daima taciz edilecek, kendini korursa da saldırgan durumuna düşürülecek” dedi.

KARASULARI GÜNDEME GELEBİLİR

Yunanistan’ın bir sonraki adımının Türkiye’nin savaş sebebi olarak gördüğü karasuları arttırmak olabileceğine dikkat çeken Yaycı, şöyle konuştu: “15 Eylül tarihinden sonra Yunanistan’ın her an karasularını arttırmasını bekleyebiliriz. Türkiye’nin bunu kabul etmesi mümkün değil. Gereken karşılığı, askeri önlemlerle vermek durumundayız. Pekala verdiğimiz vakit ne olacak? ‘Yunanistan memleketler arası hukuktan doğan hakkını kullanıyor. Bu kabul edilemez, Türkiye’yi NATO’dan çıkaralım’ diyecekler.”

BM’YE ACİL DAVET YAPILMALI

Türkiye NATO’dan çıkarıldıktan sonra Rum Bölümü ve İsrail’in üye yapılabileceğini kaydeden Yaycı, “Tüm Avrupa Güney Kıbrıs’ı adanın tek hakimi kabul ettiği ve tanıdığı için Kıbrıs’taki varlığımız da tehlikeye girecek. Ayrıyeten PKK/PYD/YPG’ye müdahale ederken, bunlar ABD’nin müttefiki kabul edildiğinden, Suriye’de NATO’nun müttefikine müdahale etmiş sayılacağız. Testi kırılmadan tedbir almamız gerek. Türkiye BM Güvenlik Kurulu’nu ivedilikle toplantıya çağırıp Yunanistan’ın hukuksuzluklarını tek tek anlatmalı” dedi.

YUNANİSTAN İÇİN BULUNMAZ NİMET

Emekli Korgeneral Dr. Erdoğan Karakuş da Yunanistan’ın Türkiye’yi savaşa çekmek istediğini söyledi: “ABD’nin askeri gücünü ardına alan Yunanistan bölgede savaş istiyor. Bu savaştan istifade ederek Libya ile deniz yetki alanlarının iptal edilmesini, ardına Batı’yı da alıp Doğu Akdeniz’de tam hakimiyet sağlamak istiyor. Cumhurbaşkanı ‘Bir gece birdenbire gelebiliriz’ dedi. ABD, Ukrayna’yla Rusya’yı savaştırıp tüm Batı’nın takviyesini ardına aldı. Yunanistan da istiyor ki Türkiye ile küçük bir çatışma çıksın, tüm Batı dayanak versin.”

Aybike Eroğlu

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir