Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Avrupa Şampiyonu Furkan Eryılmaz Bulgaristan’dan da Birincilik Kupasıyla Döndü


Avrupa Şampiyonu Furkan Eryılmaz Bulgaristan’dan da Birincilik Kupasıyla Döndü

PizzaLazza takviyesiyle sponsorluğunda Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluk gayesiyle yarışıyor.

Kariyerinde 6 Türkiye Şampiyonluğu’nun yanı sıra Doğu Avrupa 600cc SBKS Şampiyonluğu bulunan ve 2022 döneminde PizzaLazza takviyesiyle Türkiye ve Avrupa pistlerinde şampiyonluk kovalayan ulusal motosiklet sportmeni Furkan Eryılmaz, BMU Avrupa SSP 600 A Şampiyonası kapsamında Bulgaristan’da gerçekleştirilen yarışın iki ayağını da birincillikle tamamladı. Bu başarısıyla bir defa daha podyumun en üst basamağında yer aldı ve ulusal marşımızı seyircilere dinletti.

Tekstil, sıhhat, perakende ve süratli servis restoranlar alanlarındaki yatırımlarıyla 70 binden fazla şahsa istihdam sağlayan Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren yerli pizza markası PizzaLazza, ulusal motosiklet atleti Furkan Eryılmaz’a takviye veriyor.

Balkan Motosiklet Birliği (BMU) tarafından düzenlenen Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nı 2013 yılında şampiyon olarak noktalayan ve 2022 döneminde da PizzaLazza dayanağıyla bu şampiyonada yer alan Furkan Eryılmaz, BMU Avrupa SSP 600 A Şampiyonasının 3 – 4 Eylül tarihleri ortasında Bulgaristan’ın Pleven pistinde gerçekleşen 2 ayağını birincilikle tamamladı. Yarışta iki kere podyuma çıkma başarısı gösteren ulusal atletimiz, yarıştan ikili kupa ile döndü.

Profesyonel mesleğinde 6 Türkiye Şampiyonluğu ve Doğu Avrupa 600cc SBKS Şampiyonluğu bulunan ve 2022 yılında PizzaLazza ana sponsorluğunda Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluk amacıyla yarışan ulusal motosiklet atleti Furkan Eryılmaz’ın bir sonraki yarışı, TMF Türkiye Pist Şampiyonası’nın 10 – 11 Eylül tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek dördüncü ayak yarışı olacak.

2022’de PizzaLazza dayanağıyla Türkiye ve Avrupa’da şampiyonluk hedefleyen Furkan Eryılmaz’ın yarış programının kalan başka yarışları şöyle sıralanıyor:

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Balkan Motosiklet Birliği (BMU)

Türkiye Pist Şampiyonası Doğu Avrupa Pist Şampiyonası

10 – 11 Eylül / İzmir 24 – 25 Eylül / Sırbistan

15 – 16 Ekim / İzmir 22 – 23 Ekim / Yunanistan

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir