Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bakan Koca’dan taban ek ödeme katsayılarıyla ilgili açıklama


Bakan Koca’dan taban ek ödeme katsayılarıyla ilgili açıklama

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

“Hastanelerde vazife yapan halk sıhhati, biyokimya, mikrobiyoloji ve öbür temel bilim uzmanları için 3’e çıkarılıp öteki uzmanlarla eşitlenen katsayı Eylül’de uygulanacak. Temel bilimler dahil afiliye hastane ile mukavelesi olan uzmanlar ortasında katsayı farkı olmayacak. Birinci basamak sıhhat kuruluşlarında (İSM, TSM) taban ek ödeme katsayısı kurum amaçlarının yayınlanmasıyla birlikte 1’e çıkmıştı. Toplu mukaveleden doğan haklar çerçevesinde bu katsayı doktor dışı sıhhat işçisi için 1,1’e çıkmış olacak. Değişiklik uygulamaya konuldu.”

112 Acil Hizmetlerde çalışan işçinin taban ek ödemesinin yüksek tutulduğunu belirten Bakan Koca, “Hesaplamada kullanılan katsayı, tabiplerde yüzde 10, başka sıhhat çalışanında yüzde 40 oranında artışla uygulamaya konuldu. Toplu kontrattan doğan haklar ile tabip dışı sıhhat işçisi için ayrıyeten yüzde 10 artış gerçekleşti.” tabirlerini kullandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir