Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bakan Soylu tarih verdi: 29 Ekim 2023’e kadar tek bir terörist kalmayacak


Bakan Soylu tarih verdi: 29 Ekim 2023’e kadar tek bir terörist kalmayacak

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığının başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” projesi için çalışmalar sürüyor.

Bu kapsamda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sanayi esnafıyla buluştu

Son olarak Bakan Soylu, proje çerçevesinde Ümraniye’de sanayi ensafıyla bir ortaya geldi.

DHA’nın transferine nazaran; esnafla kahvaltı yapan Soylu, daha sonra gündeme dair değerli açıklamalarda bulundu.

“Aleyhimizde Avrupa’da günde 200’ün üzerinde yazı çıkardılar”

Bakan Soylu, “Amerika’da, Avrupa’da Türkiye diz kırar mı? Bu türlü bir şey mümkün değil. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Besin krizi ile alakalı yani oradan buğdayın taşınmasıyla alakalı Tayyip Erdoğan’a ve Türkiye’ye gelmeleri, ona bel bükmeleri, tabir etmem gerekiyor ki sevdiklerinden ötürü değildir. Şayet biz ayakta durmamış olsaydık, şayet biz savrulmuş olsaydık, Sayın Cumhurbaşkanımız dünyanın istikrarlarını avucunun içi üzere bilmemiş olsaydı, Rusya ile Batı ortasında çok gerçek bir Türkiye portresi ortaya koymamış olsaydı, şu anda bizi 1999’larda yaşadığımız, ondan evvel yaşadığımız hem ekonomik, hem toplumsal hem de siyasal olarak istedikleri budur.

Yani Irak, Suriye, Türkiye, balkanlar yani bir istikrarsızlık alanı oluşturmak istiyorlar. Şunu söz etmem gerekir. Biz alt yapısını hazırlamış bir ülke olarak geçmişteki Türkiye üzere alt yapısı hazır olmazsa, temellerden iterlerse düşebilirsiniz. Bugün ittiler. Ekonomik akınlarla ittiler, siyasal sıkıştırmalarla ittiler. Aleyhimizde Avrupa’nın tüm matbaalarında günde 200’ün üzerinde yazı çıkardılar. Bütün dünyanın yarısını Türkiye’ye getirmemek için ellerinden gelen çabası gösterdiler. Bunu tek bir siyaset olarak gerçekleştirdiler fakat Türkiye’yi yerinden çıkartamadılar” dedi.

“Memleket için daha çok çalışabiliriz”

Açıklamalarının akabinde terörle çaba konusuna da değinerek 29 Ekim 2023’e kadar Türkiye hudutları içindeki bütün teröristlerin etkisiz hale getirileceğini söyleyen Soylu, “Bu fırsatı değerlendirip daima birlikte bir fırsat oluşturacağız. Bizim inancımızın ticarete yönelttiği beşerler olarak, Cumhuriyet’in 1’inci asrından 2’nci asrına geçerken elimizdeki bütün hünerleri kullanmalıyız. Üreticiler olarak size söylüyorum. Memleket için daha çok çalışabiliriz, daha çok üretebiliriz. Çok daha düzgün bir noktaya geleceğiz. Ben de her tarafa gidip nerede bir açık varsa onu kapatabilirim. Bu türlü bir fırsatı, bu türlü bir Türkiye’yi Batı’yı birinci sefer bu türlü yakaladığımız bir vakit dilimini bir daha göremeyiz.

“29 Ekim 2023’e kadar ülke sonları içerisinde 1 tek terörist kalmayacak”

Terör sorunuydu DEAŞ sıkıntısıydı. Bunların üstesinden de geliyoruz. Kelamımız şudur; 29 Ekim 2023’e kadar bu ülke sonları içerisinde 1 tek terörist kalmayacaktır. Hangi mağarada kalıyorlar, ayakkabı numaralarına kadar biliyoruz. Kimsenin kaygısı olmasın. Adım atamıyorlar, kıpırdayamıyorlar ve kıpırdayamayacaklar. Bundan 4-5 yıl evvel ‘Bunlar kıpırdayamayacaklar, İHA’lar SİHA’lar tepelerinde’ dediğim vakit Cumhuriyet gazetesinden Sözcü gazetesine kadar benle dalga geçtiler. Halbuki ben elimizdeki kabiliyetin nereye gittiğini gördüğüm için söyledim bunu” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir