Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Balıkesir’de çiftlikte uzun namlulu silahla dehşet! İkisini de acımadan öldürdü


Balıkesir’de çiftlikte uzun namlulu silahla dehşet! İkisini de acımadan öldürdü

Olay, 31 Ağustos saat 17.20 sıralarında Burhaniye ilçesi Avunduk Mahallesi’nde bulunan bir çiftlikte meydana geldi. Teze nazaran, İzmir’de yaşayan Veteriner Doktor Yekta Ünsal (63), 2 Eylül tarihinde yaşanılanlardan habersiz bir formda çiftliğine gitti.

Kiraz ve ceviz ağaçlarının bulunduğu çiftlikte anne-baba ve 2 yavru köpeğe baktığını söyleyen Ünsal, “Ben çiftliğe ekseriyetle cuma günü saat 3 üzere gidiyorum. Çiftliğe giderken yanımda kesinlikle ödül maması götürürüm zira hayvanlar orda 5 gün yalnız kalıyor ve ödül mamasını görünce de seviniyor. Beni görünce koşarak gelen köpeklerimi göremeyince seslendim hayvanlara lakin tekrar de gelen olmadı…

-Bir müddet köpeklerimi aradıktan sonra baba ve yavrunun bir tanesi geldi. İkisinin de ağızları köpürmüş, dengesizlerdi ve gözleri de büyümüştü. Bunun üzerine çabucak meskenden tuz alıp hayvanları kusturdum. Sonra sistemlerini destek edici ilaçları kullandım. Her ikisine de serum yaptım ve yaklaşık 1 saat sonra kendilerine geldiler” dedi.

“Dehşetle izledim”

Anne köpek ve öbür yavru köpek tüm seslenmelerime karşın yanıma gelmediler diyen Ünsal, “Aklıma kameralar geldi ve gittim kayıtları izledim. İmgelerde; 4-5 kişinin çiftliğe koşarak geldiğini ve başında kar maskesi olan bir kişinin tel örgüden atlayıp elinde tüfekle köpeklere yanlışsız gittiğini oradan da geriye gittiğini ve ondan sonrada önünden kaçan anne köpeğin kulübesini açıp içerde ona ateş ettiğini gördüm. Olaydan sonrada yanında olan başka kişinin ise kameraları gösterip kendisinde bulunan tüfeği köpeğime ateş eden şahsa verdiğini ve onunda kameraya ateş ettiğini dehşetle izledim” diye konuştu.

“Yakalanmalarını bekliyorum”

Hissettiği acının tanım edilemez olduğunu belirten Ünsal, “Jandarmayı aradım ve olayları anlattım. Varsa kamera kaydı ile birlikte orada ne görüyorsanız fotoğraflayıp karakola gelin halinde yönlendirdiler. Bende kayıtları alıp, gördüklerimi fotoğraflayarak karakola gidip teslim ettim. Sonrasında ise jandarma takımları gelerek çiftliğimde incelemelerde bulundu. Bende tabirimi vererek saldırganlardan şikayetçi oldum. Çiftliğe bazen arkadaşlarımla bazen de tek gidiyorum. Bu türlü bir yaklaşımda benim can güvenliğim de sorun oluyor. Bir an önce bu şahısların yakalanmasını ve adalete teslim edilmesini istiyorum. Birçok insanın sözüne başvurulmuş. Süreçlerin devam ettiğini ve biraz vakit alacağını öğrendim” tabirlerini kullandı.

Dehşet anları kameraya bu türlü yansıdı

Öte yandan katledilen köpeklerini gömdüğünü belirten Ünsal, saldırganlar tarafından zehirlenen köpeklerinin ise tedavilerinin akabinde sıhhatine kavuştuğunu kaydetti. Jandarmanın mevzuyla ilgili başlattığı geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir