Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bartın Üniversitesi 3 kontratlı işçi alacak


Bartın Üniversitesi 3 kontratlı işçi alacak

Bartın Üniversitesi Rektörlüğünden:

SÖZLEŞMELİ İŞÇİ ALIM İLANI (2022-3)

Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü hususunun (B) fıkrasına nazaran Kontratlı İşçi statüsünde istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Heyeti Kararı ile yürürlüğe konulan Kontratlı İşçi Çalıştırılmasına Ait Temeller’in Ek 2 nci hususunun (b) fıkrasına nazaran 2020 KPSS (B) kümesi puan sırası temel alınmak suretiyle Kontratlı İşçi alınacaktır.

1. GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

1.1.657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci hususunda belirtilen kaideleri taşımak,

1.2. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu ile Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Yönetmeliği uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,

1.3. 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak.

2. MÜRACAAT VE KIYMETLENDİRME TAKVİMİ, MÜRACAAT ADRESİ VE İRTİBAT BİLGİLERİ

İlanlardan anında haberdar olabilmek için Android ve IOS uygulamalarımızı indirip bildirimleri açabilirsiniz. .

4. MÜRACAATTA İSTENİLEN BELGELER

4.1. Kontratlı İşçi Konumlarına Müracaat Edecek Adaylardan İstenilen Evraklar;

– Eksiksiz doldurulmuş Müracaat Formu,

– Özgeçmiş,

– 2020 KPSS Sonuç Evrakı,

– 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)

– İsimli Sicil Dokümanı, (e-Devletten alınan karekodlu evraklar kabul edilir.)

– Deneyim istenilen durumlar SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi yahut özel kuruluşlardan müracaat tarihleri içerisinde alınmış iş tecrübe dokümanı (Islak imzalı olarak müracaat formuna eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan karekodlu dokümanlar kabul edilecektir.)

– Sertifika/Belge istenilen durumlar için ilgili dokümanın aslı yahut onaylı sureti,

– Askerlik Durum Evrakı (e-Devletten alınan karekodlu evraklar kabul edilir.)

– Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu dokümanlar kabul edilir.)

– Diploma yahut Mezun Evrakı, (e-Devletten alınan karekodlu dokümanlar kabul edilir.)

– Ehliyet istenilen durum için şoför evrakı, SRC dokümanları ve psikoteknik evrakı.

5. BAŞKA AÇIKLAMALAR VE KIYMETLİ HUSUSLAR

– Adaylarla hizmet kontratı yapılacak olup, kontratta belirtilen kuralları yerine getirmeyen adayların kontratları 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

– “Sözleşmeli İşçi Çalıştırılmasına Ait Esaslar”ın Tekrar İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci unsurunun (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli çalışanın, hizmet kontratı asıllarına karşıt hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca mukavelesinin feshedilmesi yahut kontrat devri içinde mukaveleyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının kontratlı işçi durumlarında yine istihdam edilemez.” kararına karşıt durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır. (Sözleşme imzalama etabında ilgili evrakın ibrazı istenecektir.)

– Adayların rastgele bir toplumsal güvenlik kurumlundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.

– Mukavele yapmaya hak kazanan adaylar kontratta belirtilen misyon yerinde ikamet etmek zorundadır.

– Yönetim muhtaçlığa bağlı olarak eğitim öğretimin verildiği ilçelere kurum içi görevlendirme yapma hakkına sahiptir.

– Adaylar birebir ilan periyodu içerisinde özel kurallarım taşıdığı yalnızca bir ilana başvurabilecektir. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların müracaatları iptal edilecektir.

– Yurt dışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Konseyi Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösterir doküman müracaat formuna eklenecektir.

6. YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü hususunun (B) fıkrası ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Şurası Kararı eki Kontratlı İşçi Çalıştırılmasına Ait Asıllar çerçevesinde, yazılı ve kelamlı imtihan yapılmaksızın, genel koşullar ile konumla ilgili aranan özel koşulları taşıyan adaylar ortasından 2020 yılına ilişkin KPSS (B) kümesi sıralaması temel alınmak suretiyle yerleştirme süreci yapılacaktır.

– İlan edilen durum sayısının 5 (beş) katı kadar yedek aday belirlenecektir.

– Asıl olarak atanmaya hak kazanan adayların müracaat yapmadığı, feragat ettiği yahut adayın kuralları taşımadığının tespit edilmesi halinde yerine ilan edilen yedek adaylardan kaideleri tutanların sırasıyla ataması yapılacaktır.

– KPSS’de yüksek puan almak, ilanda yer alan kontratlı duruma yerleştirmede tek başına hak kazandırmamaktadır. Konum için belirtilen genel ve özel kurallara sahip olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

– Eksik evrak, yanlış, aldatıcı yahut palavra beyanda bulunanlar ile bilgilerindeki tutarsızlıklar yüzünden değerlendirmeye alınmayan adaylar bu durumdan ötürü bir hak argüman edemeyecektir.

– Gerçeğe ters doküman verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal süreç başlatılacak olup atamaları yapılmış ise de atamaları iptal edilecektir. Bu şahıslara Üniversitemiz tarafından bir fiyat ödenmiş ise bu fiyat yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

– Üniversitemiz web sayfasından yapılan tüm duyurular tebligat mahiyetinde olup bireylere ayrıyeten yazılı tebligat yapılmayacaktır.

– İlanda bulunmayan kararlar için genel mevzuat kararları uygulanır.

10750/1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir