Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bayanlar Omuz Omuza Farkındalık Seyahatine Devam Ediyor


Bayanlar Omuz Omuza Farkındalık Seyahatine Devam Ediyor

Memorial Sıhhat Kümesi ve Âlâ Niyet Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen, hayatı tek başına omuzlayan bayanlarımızı istihdam ederek iş ömrüne kazandırmak ve gelecek kurmalarına yardımcı olmak için toplumsal bir şuur oluşturacak “KADINLAR OMUZ OMUZA” toplumsal sorumluluk projesi farkındalık seyahatine devam ediyor.

‘Kadına değer’ teması ile temellerini oluşturulan “KADINLAR OMUZ OMUZA” sosyal sorumluluk projesi; rastgele bir nedenle toplumdan uzaklaşmış, mesleği olmayan, ömrünü tek başına sürdürmeye çalışan, barınma ve hayatını sürdürebilmek için yardıma gereksinim duyan, eğitim hakkından yoksun kalmış tüm bayanlarımızı topluma kazandırmak ve iş ömrüne adapte edebilmeyi amaçlıyor.

Serginin Konsepti “Güçlü ve Özgür Kadınlar”

Sinema, televizyon, müzik ve moda dünyasından pek çok ünlü ismin bayana takviye bildirilerinin yer aldığı fotoğraflarla, şiddetli bir hayat gayreti içindeyken yolları Memorial ile kesiştikten sonra yeni bir yaşama kavuşan bayanlarımızın fotoğraflarından oluşan stant umudun her şartta sürekli var olması gerektiğinin açık bir göstergesi niteliği taşıyor.

Kadınlar Omuz Omuza Toplumsal Sorumluluk Projesi Fotoğraf Sergisi’nde Açelya Akkoyun, Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Atiye, Aydilge, Belçim Alım, Bennu Yıldırımlar, Berfu Yenenler, Buse Sinem İren, Cansu Kurtçu, Deniz Türkali, Dicle Doğan, Fatma Karanfil, Fatma Turgut, Gonca Vuslateri, Göksel, Günseli Kato, Hale Soygazi, Hande Subaşı, İpek Alım, Özge Borak, Öznur Serçeler, Pınar Altuğ Atacan, Rozet Hubeş, Selda Alkor, Suzan Kardeş, Suzan Şen, Sümeyye Aydoğan, Tanju Babacan, Zara, Zeynep Beşerler’in fotoğrafları ve bayan istihdamına takviye bildirileri yer alıyor.

Sergi Ankara Esenboğa Havalimanı’nda Sergileniyor

Mart ayında Şiddetli Performans Sanatları Merkezi’nde lansmanı gerçekleştirilen “KADINLAR OMUZ OMUZA” projesi; Kuvvetli Center, Memorial Bahçelievler ve Şişli Sanat Galerileri, Palladium Alışveriş Merkezi ve Galeria AVM’de sergilendi. 12 Ağustos-12 Eylül tarihleri ortasında Ankara Esenboğa Havalimanı TAV Galeri Stant Alanında ziyaret edilecek olan proje, 19-25 Eylül tarihleri ortasında ise Akasya Alışveriş Merkezi’nde bayan istihdamı ve bayanların meslek sahibi olabilmelerine yönelik farkındalık oluşturmaya devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 7 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir