Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bayraklı’da hareketlilik körfeze taşacak


Bayraklı’da hareketlilik körfeze taşacak

Bayraklı Belediyesi, yeni ulaşım sistemlerinin geliştirilmesi, bisiklet ve yaya yollarının artırılarak emisyon hacminin düşürülmesini amaçlayan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında bu yıl da renkli etkinlikler düzenleyecek. 17 Eylül’de körfezde kürek çekme yarışları, kıyıda ise çeşitli spor aktiviteleri gerçekleşecek. Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, büyük coşkuya katılmak için herkesi Bayraklı kıyısına davet etti.

HEDEF: EMİSYONSUZ, ALTERNATİF ULAŞIM

Bayraklı Belediyesi, 16-22 Eylül tarihleri ortasında gerçekleştirilecek Avrupa Hareketlilik Haftası aktiflikleri çerçevesinde 17 Eylül Cumartesi Bayraklı Havuz Kafe’nin ön tarafında çeşitli etkinlikler düzenleyecek. “Daha âlâ bağlantılar” temasıyla yola çıkılan etkinliklerde aktif hareketlilik, toplu taşıma, pak hava, akıllı ulaşım tahlilleri üzere mevzularda farkındalık yaratılacak. Bilhassa emisyon hacminin düşürülerek alternatif ulaşım sistemlerinin geliştirilmesi konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapılacak. Bu kapsamda 09:30 – 13:30 saatleri ortasında İzmir Kürek Kulübü atletleri bu sefer küreklerini farkındalık için çekecek. Kıyıda kurulacak çadırlarda yoga, zumba, karate, corn hole üzere çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştirilecek. Fiyatsız etkinliklere isteyen herkes katılabilecek.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Gelecek jenerasyonlara daha yaşanabilir ve daha pak bir dünya bırakmak istiyoruz. Bu mevzuda üzerimize düşeni her vakit yapmaya hazırız. Bilinçlendirme ve farkındalık aktiflikleri de bu açıdan büyük ehemmiyet taşıyor. Her yıl düzenlenen hareketlilik haftası aktiflikleri bu yıl da Bayraklı’da fark yaratacak. 17 Eylül’de herkesi kıyıdaki etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir