Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bebeği ölen anneye evvel müebbet sonra beraat


Bebeği ölen anneye evvel müebbet sonra beraat

Tonya ilçesi Hoşarlı Mahallesi’nde 23 Mart 2020’de, fındık bahçesine yeni doğmuş erkek bebek cesedi gömüldüğü ihbarı üzerine bölgeye, sıhhat ve İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı Asayiş Timleri sevk edildi. Grupların yaptığı aramalarda, toprağa bezle gömülü, erkek bebek cesedi bulundu. Boğularak öldüğü tespit edilen bebeğin vefatıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Pınar Ç., babası M.Ç., yengesi Ş.Ç., amcası Y.Ç., kuzeni O.K., teyzesi F.K. ve teyzesinin eşi A.K., gözaltına alındı. Yapılan araştırmada, bebeğin annesinin Pınar Ç. olduğu belirlendi. Sorgusunda kuzeni O.K.’nin cinsel saldırısına maruz kaldığını öne süren Pınar Ç., tutuklandı, öbürleri özgür bırakıldı.

KORKTUĞU İÇİN GÖMMÜŞ

Savcılık soruşturması sonrası tutuklu Pınar Ç. hakkında ağırlaştırılmış müebbet, tutuksuz 6 kuşkulu hakkında da 1’er yıl 6’şar ay mahpus cezası istemiyle Trabzon 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Karar duruşmasında savunma yapan Pınar Ç., cinsel taarruza uğrayınca gebe kaldığını öne sürerek, “Bebeği çarşafa sarıp, koltuk üzerine bıraktım. Daha sonra geri döndüğümde öldüğünü gördüm.Korktuğum için de gömdüm” dedi.

ANNEYE MÜEBBET HAPİS

Pınar Ç.’yi ‘kendisini savunamayacak olan altsoyu öldürmek’ cürmünden müebbet mahpus cezasına çarptıran mahkeme heyeti, ‘suçu bildirmemek’ten tutuksuz yargılanan 6 kişinin ise beraatına karar verdi.

İSTİNAFTAN BERAAT KARARI

Çarşafa sarılması sonucu bebeğin yüzü açık olmadığından boğularak öldüğüne yönelik İstanbul İsimli Tıp Kurumu İhtisas Konseyi raporu sonrası müebbet mahpus cezası verilen Pınar Ç.’nin aldığı ceza, Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi 1’ini Ceza Dairesi’ne taşındı. Aksiyonun taksirle mevte neden olduğuna kanaat getiren istinaf mahkemesi heyeti, müebbet mahpus cezası kararını bozarak, Pınar Ç.’nin beratına hükmetti. Kararda, “Eylemin taksirle mevte neden olma hatasını oluşturduğu anlaşıldığı, sanığın vefat olayı ile ferdî ve ailevi bakımdan etkilendiği ve mağduru olduğu kabul edildiği, hasebiyle cezaya hükmedilmesine yer olmadığı” sözlerine yer verildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir