Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bergüzar Korel’den “Okula Dönüş” daveti…


Bergüzar Korel’den “Okula Dönüş” daveti…

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, marka yüzü olduğu Hepsiburada ile Hilton Bosphorus’daki “Okula Dönüş” etkinliğinde yakın arkadaşları, basın ve influencer’larla bir ortaya geldi. Hepsiburada ile iş birliğini başlatan Korel, davetlilerle birlikte başrolünde yer aldığı Hepsiburada’nın “Okul Alışverişi Burada Başlar” reklam sinemasını izledi.

Hepsiburada’nın gereksinim sahibi öğrencilere kitap ve oyuncak ulaştırdığı “Bir Gülüş Yeter” isimli toplumsal sorumluluk projesinin de konuklara anlatıldığı aktiflikte, davetliler Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara kırtasiye seti bağışında bulundu.

Etkinlik sırasında gerçekleştirdiği konuşmada Bergüzar Korel, “Bugün burada bizlerle birlikte olarak yeni eğitim periyodunun heyecanını paylaşan annelere ve çocuklarına iştirakleri için çok teşekkür ederim. Mayıs ayında annelik seyahatimi paylaşmak üzere bir ortaya geldiğim Hepsiburada’yla iş birliğimiz samimiyet ve itimatla kuruldu. Hayat başlangıçlarla dolu ve anneliğin her günü, gecesi yepisyeni bir macerayla, tahsille ve başlangıçla dolu demek. Annelerle tecrübelerimi paylaşmaktan, onlarla birlikte yepisyeni şeyler öğrenmekten büyük memnunluk duyuyorum. Ayrıyeten sevinçle öğrendim ki Hepsiburada 2022’nin ikinci çeyreğinde yapılan araştırmaya nazaran “annelerin en çok tavsiye ettiği e-ticaret markası” olmuş. Bu haber şimdiden bu seyahatteki emeklerimizin dönüşlerini aldığımızın göstergesi.

Hepsiburada, bu yıl Nisan ayında başlattığı “Bir Gülüş Yeter” projesiyle durmaksızın ülkenin dört bir yanındaki çocukların gereksinimlerini karşılıyor. Artık de okulların açıldığı bu periyotta 5 bin kırtasiye setiyle 30 bin çocuğa dayanak oldu… Ayrıyeten Hepsiburada bugüne dek, kitap ve oyuncaklara erişmekte zorluk yaşayan çocukların yaşadığı fırsat eşitsizliğini en aza indirme amacıyla, 135 okuldan 25 bin çocuğa ulaştı. Ben de onlara takviye olabiliyorsam, birlikte çocukların gülüşüne ortak olabiliyorsak ne memnun bana” diyerek niyetlerini paylaştı.

Bergüzar Korel’in Hepsiburada ile gerçekleştirdiği “Okula Dönüş” davetine Beyza Şekerci üzere isimler katıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Magazin

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir