Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Binali Yıldırım: İkinci yüzyıl Türklerin yüzyılı olacaktır


Binali Yıldırım: İkinci yüzyıl Türklerin yüzyılı olacaktır

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan’ın Tercan ilçesindeki Bal Festivali’nde kıymetli bildiriler verdi.

“2023 çok önemli”

2023 yılına vurgu yapan Yıldırım, “2023 çok değerli, 2023 sıradan bir yıl değil. Bir yüzyılı bize Cumhuriyeti emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun arkadaşları olmak üzere bu vatanı istilacılardan sömürgecilerden kurtaran kurucu iradenin bıraktığı bu mirası bugünlere getirdik.” dedi.

“İkinci yüzyıl Türklerin yüzyılı olacaktır”

“Bir yüzyılı 2023’te geride bırakıyoruz, ikinci yüzyıla başlıyoruz” diyen Binali Yıldırım, büyük gayesi işaret etti.

Yıldırım, “İkinci yüzyıl Türklerin yüzyılı olacaktır, bunu unutmayalım.” dedi.

“Farklı farklı düşünebiliriz, inançlarımız farklı olabilir”

AA’da yer alan habere nazaran sadece Türkiye’nin değil, Güneydoğu Avrupa’dan Uzakdoğu Asya’ya uzanan tarihi İpek Yolu üzerindeki bütün bu medeniyetlerin yeni yüzyılın parlayan yıldızı olacağını lisana getiren Yıldırım, şunları söyledi:

“Bunun için daha çok çalışacağız, daha çok birbirimize kenetleneceğiz. Şayet ortamıza fitne sokarsak, nifak sokarsak bu lakin bölgede emperyal gayeleri olanların işine fayda. Bunlara fırsat vermeyeceğiz. Farklı farklı düşünebiliriz, inançlarımız farklı olabilir.


“Türkiye de güç günlerden geçiyor”

Göz rengimiz, deri rengimiz farklı olabilir. Ancak gözlerden düşen damlaların rengi daima birebirdir. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Dünya güç günlerden geçiyor, Türkiye de geçiyor. Lakin her zorluğun akabinde bir ferahlık vardır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , , Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir