Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Binali Yıldırım, ‘Kirvem AK Parti’ programında konuştu


Binali Yıldırım, ‘Kirvem AK Parti’ programında konuştu

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı Toplumsal Siyasetler ünitesi tarafından başlatılan “Kirvem AK Parti” projesi kapsamında yetim, öksüz, engelli, şehit, gazi ve dar gelirli ailelerin çocuklarından oluşan 2 bin 500 çocuğa yönelik sünnet merasimi, Fatih Belediyesi Mimar Sinan Stadı’nda düzenlendi.

Törende konuşan Yıldırım, dün TEKNOFEST programına katıldığını, buradaki konuşmasından ötürü sesinin kısıldığını lisana getirerek, ses ağızdan az çıksa da gönülden konuştuklarını söyledi.

Gönülden gönüle bir yol olduğunu söz eden Yıldırım, “Evlatlarımızın bu hayattaki birinci mutluluğuna bugün ortak olmak, onların sünnet merasiminde sizlerle bir arada olmak bizim için çok büyük bir memnunluk. Rabb’im evlatlarımızın acısını göstermesin. Rabb’im mürüvvetlerini de görmeyi nasip eylesin.” diye konuştu.

Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti:

“Geleceğimizin, aydınlık yarınlarımızın teminatı olan gözümüzün ışığı yavrularımızın, hayata atılmaları için her türlü fedakarlığı yapan siz, anne ve babalara çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. 2023 Cumhuriyetimizin 100. yılı, 100 yılı geride bıraktık. Bu pırıl pırıl evlatlarımız Cumhuriyetimizin yüzüncü yılı, ikinci yüzyılın büyükleri olacak, gençleri olacak ve ülkemize büyük hizmetler yapacak. Rabb’im yollarını, yolumuzu açık eylesin.”

AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe ise “Kirvem AK Parti” projesi ile “her vakit, herkes ile her yerde” dediklerini belirtti.

Şimdi de “Her yaşta, her kadınımızla da gencimizle de çocuğumuzla da birlikte olma uğraşını devam ettireceğiz.” dediklerini anlatan Kabaktepe, sünnet olan çocuklara “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Oyun, şov ve çeşitli aktifliklerin yer aldığı merasimde, çocuklar ile aileleri eğlenceli vakit geçirdi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir