Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bir ülke ile daha kimlikle seyahat muahedesi imzalandı


Bir ülke ile daha kimlikle seyahat muahedesi imzalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’ı kapsayan Balkan tipine çıktı.

Erdoğan’ın Balkan tipi kapsamındaki birinci durağı olan Saraybosna’da, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Kurulu üyeleriyle baş başa ve heyetler ortası görüşmelerinin akabinde ortak basın toplantısı düzenlenmişti.

Görüşmelerin akabinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Artık kimlik kartlarıyla Bosna Hersek-Türkiye ortasındaki gidiş gelişleri yapabilme kararını verdik” açıklamasını yapmıştı.

Sırbistan-Türkiye ortasında da geçişler kimliksiz yapılacak

Balkan çeşidi kapsamında bugün Sırbistan’a giden Erdoğan, “Sırbistan ile Kosova ortasında kimlik kartlarıyla hudut geçişleri konusunda uzlaşıya varılmış olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz” tabirlerini kullandı.

Erdoğan, kimlikle seyahat konusunda imzalanan protokolün, iki ülke ortasındaki bağlantıları yeni bir düzeye çıkaracağını söyledi.

Balkanlarda temaslarını sürdüren Erdoğan’ın son durağı ise Hırvatistan.

Erdoğan’dan Sırbistan’a kimlikle seyahat protokolüne ait paylaşım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ile Sırbistan ortasında kimlikle seyahat edilmesine imkan sağlayacak protokole ait paylaşım yaptı.

Erdoğan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türkiye ile Sırbistan ortasında kimlikle seyahat edilmesine imkan sağlayacak protokolü imzaladık. Bedelli dostum Aleksandar Vucic ile ülkelerimiz ortasındaki bağlantıları yeni bir düzeye çıkaracağına inandığımız bu protokolün iyi olmasını diliyorum” sözünü kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vucic ile imza merasiminde tokalaşırken çekilen fotoğraf ile iki ülke bayrağına da paylaşımında yer verdi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir