Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Bostanlıspor ile KKTC HİS’den “Kardeşlik İmzası”


Bostanlıspor ile KKTC HİS’den “Kardeşlik İmzası”

Bostanlıspor Kulübü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) ile “Kardeş Kulüp” mutabakatına imza attı.

HİS Federasyonu Lideri Hasan Senin, federasyonunun davetlisi olarak “Dostluk Kupası Oryantiring Yarışmaları” için KKTC’ye gelen Bostanlıspor Kulübü ile güzel bağlantıları daha da ileriye götürmek maksadıyla Bostanlıspor Kulübü’nü “kardeş kulüp” ilan ettiklerini belirtti.

KKTC Spor Tarihinde birinci sefer gerçekleştirilen bu olayın milat olabileceğini de söz eden lider Hasan Senin, “bundan bu türlü Bostanlıspor bizim kardeş kulübümüz. Her türlü organizasyonumuza kendilerini davet edeceğiz. Fikir alışverişinde bulunup, ikili müsabakalar yapacağız. Bostanlıspor Lideri Avni Erboy’un KKTC’ye ilgisi ve federasyonumuza dayanağına teşekkür ederiz. Davetimiz üzerine müsabakalara katıldılar. Bunu klasik hale getireceğiz. Bostanlıspor’un KKTC’de şube açmasını arzuladık. Bu bahiste her türlü takviyesi vereceğiz” dedi.

Avni Erboy, kendisine plaket sunan KKTC HİS Federasyonu Lideri Hasan Senin’den övgüyle kelam etti. Hasan Senin’in KKTC’de spora büyük hizmetlerde bulunduğunu lisana getiren Erboy şöyle dedi:

“KKTC’de spora olan hizmetlerinin unutulmayacağını kendisini tanıyanlar aktardı. Cumhurbaşkanlığı ziyaretimizde de KKTC Cumhurbaşkanı sayın Ersin Tatar da Hasan Senin’in küçük yaştan bu yana sporun içinde olduğunu, kendisini hayranlıkla izlediğini aktararak, bisikletteki muvaffakiyetinden kelam etti. Evvel bisiklet artık de bocce ve oryantiring branşlarına çağ atlatan Hasan Senin KKTC sporu için büyük talih. Sporda KKTC’ye Avrupa Kapısını da açan, KKTC Bayrağı ile ekip yarıştıran lider.”

HİS Federasyonunun muvaffakiyetlerinin her geçen yıl artarak devam ettiğini sevinçle öğrendiklerini de lisana getiren Avni Erboy, bir ayağı da İzmir’de olan HİS Lideri Hasan Senin’e ismi yazılı 35 numaralı Bostanlıspor forması ikram etti. Erboy, HİS Federasyonunun kardeş kulüp olarak kendilerini seçmesinin Bostanlıspor için onur verici olduğunu kelamlarına ekledi.

Erboy, KKTC’de bocce ve oryantiring müsabakaları ile liglere katılmak için şube açacaklarını, bu mevzuda KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın da takviye verdiğini ve Spor Dairesi Müdürlüğüne de bilgi aktardıklarını kelamlarına ekledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir