Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Burcu Biricik: Babamı hiç tanımadım


Burcu Biricik: Babamı hiç tanımadım

Güzel oyuncu Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV ekranlarında yayınlanan ‘Empati’ programına konuk oldu. Özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan Biricik, gözyaşlarına pürüz olamadı.

İlk olarak Burcu Biricik’e Türkiye’yi olimpiyatlarda jimnastik branşında temsil eden birinci bayan sportmen olan Göksu Üçtaş’ın hayatına empati yapmasını istedi.

“Benim sevgi duvarlarım sağlam”

Burcu Biricik, Göksu Üçtaş’ın hüzün veren çocukluk öyküsünü dinleyip yorum yaparken, kendi annesiyle alaka hakkında da ipuçları verdi. “Annemle arkadaş üzereyiz. Annemle babam ben çok küçükken ayrıldı, annem çalışmak zorunda kaldı. Ben annemden çok küçük yaşta ayrıldım, anneannem ve dedemle büyüdüm. Annem Antalya’da çalışırken, ben anneannem, dedem ve dayımla çok sevgiyle büyüdüm… Sevgi duvarlarım sağlam. İnsanın 4 -7 yaş ortasındaki anne baba kıssası, zahmetli olabiliyor”


Aybüke Öğretmen’in öyküsü Burcu Biricik’i ağlattı. Ahmet Mümtaz Taylan, ikinci mevzu olarak 2017 yılında PKK tarafından şehit edilen ‘Aybüke Öğretmen’, Aybüke Yalçın’ın öyküsünü paylaşırken Burcu Biricik gözyaşlarına hakim olamadı.

“Babamı tanımıyorum”

Ahmet Mümtaz Taylan, Türkiye’nin konuştuğu 18 yaşında öldürülen Zehra Bayır’ın kıssasını paylaşırken Burcu Biricik’in duygusal aile öyküsü günyüzüne çıktı. Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Zehra Babasından yardım istemeli miydi?” sorusunda Burcu Biricik şu yanıtı verdi: “İstemeliydi… Ben de istemezdim, büyük ihtimal… Yani o vakte kadar yoksan ve ben bu yaşıma kadar bir biçimde ömür savaşı verip kendi kendime bir halde… ‘Neredeysen orada kal’ derdim. Ben babamla tanışmıyorum… Artık o denli değil, artık herkesi anlamaya çalışıyorum. Hayat ona da bir şey getirmiştir, öylesini tercih etmiştir, öteki bir yola girmek zorunda kalmıştır. Bunların hepsiyle kabullenip yola devam ediyorsun. Ben olsam ben de yardım istemeyebilirdim.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 , , , , Magazin

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir