Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Büyükşehir’in E-Gençlik ekipleri Teknofest’e damga vurdu


Büyükşehir’in E-Gençlik ekipleri Teknofest’e damga vurdu

Büyükşehir bünyesinde Ulusal Teknoloji Atağına katkı sunmak emeliyle kurulan E-Gençlik kadroları, Teknofest’teki başarılarıyla göğüs kabarttı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Ulusal Teknoloji Atılımına katkı sunmak ve kenti bir teknoloji üssü haline getirmek hedefiyle kurulan E-Gençlik grupları, Türkiye Teknoloji Grubu Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ulusal teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen birinci ve tek şenliği olan Teknofest’te başarılarıyla dikkat çekti.

TAKIMLARDAN BÜYÜK BAŞARI

Bu kapsamda E-Gençlik ekiplerinden Sarsılmaz İHA Ekibi, 2022 Teknofest Teşvik Mükafatı almaya hak kazandı. Tekrar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği Kocaeli Üniversitesi Otonom Sistem Teknolojileri Grubu, Teknofest Karadeniz’de en özgün yazılım mükafatını alırken, E-Gençlik ekiplerinden ALTAİR JET Grubu 2022 Teknofest- Jet Motor Tasarım yarışında ikincilik mükafatına layık görüldü. E-Gençlik gruplarından KOU Rover Team 2022 ise Teknofest-Sanayide Dijital Teknolojiler ileri kategoride üçüncülük kazandı. E-Gençlik tarafından desteklenen Havacılık ve Uzay Kulübü kadrolarından olan GTU-AQUA da ikinci oldu.

BÜYÜKŞEHİR EKİPMAN DAYANAĞI VERİYOR

İnsansız Hava Araçları (İHA) Müsabakası, öğrencilerin İHA teknolojileri hakkındaki farkındalıklarını arttırmayı, bu bahiste çalışmalar yapmalarını teşvik etmeyi, havacılık ve savunma endüstrisinin sahip olduğu rekabet gücünü arttırmayı amaçlıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin öğrencileri için hazırladığı teknoloji atölyeleri bulunuyor. Büyükşehir, Teknoloji Atölyeleri sayesinde gençlere ekipman dayanağı vererek İHA’nın yanı sıra birçok yüksek bütçeli teknoloji projesini de hayata geçirmeleri için takviye sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir