Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Camdaki kız yeni dönemi ne vakit başlıyor? Camdaki kız yeni dönem fragmanı yayınlandı mı?


Camdaki kız yeni dönemi ne vakit başlıyor? Camdaki kız yeni dönem fragmanı yayınlandı mı?

İlk kısmı 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Nadim Güç’ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın yazdığı Camdaki Kız, geçtiğimiz dönem rekor kırdı.

Burcu Birick, Cihangir Ceyhan ve Enis Arıkan üzere isimleri takımında ağırlayan dizi, Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından uyarlandı.

Geçtiğimiz dönem Nalan ve Hayri’nin öpüşme sahnesi ile kapanan ve herkesi heyecanlandıran dizinin 3. dönemi merak ediliyor.

Nalan, Hayri ve Sedat ortasında neler olacağını merak edenler, “Camdaki kız yeni dönemi ne vakit başlıyor? Camdaki kız yeni dönem fragmanı yayınlandı mı?” sorularını gündeme getirdi.

Yeni dönemde da bomba üzere esecek olan Camdaki Kız’ın öyküsü nereye evrilecek göreceğiz…

Ancak heyecanın dorukta olacağı kesin. Pekala, Camdaki kız yeni dönemi ne vakit başlıyor? Camdaki kız yeni dönem fragmanı yayınlandı mı? İşte karşılığı..

Camdaki kız yeni dönemi ne vakit başlıyor?

47. kısmı ile 16 Haziran 2022 tarihinde dönem finali yapan Camdaki Kız’ın 3. dönem çekimlerinin şimdi başlamadığı öğrenilirken, diziyi merakla izleyenler “Camdaki Kız 3. dönem ne vakit başlayacak?” sorusunun cevabını öğrenmek istiyor.

Camdaki Kız’ın yeni dönem çekimlerinin ağustos ayının ortası itibariyle başlayacağı kestirim ediliyor.

Camdaki Kız 3. dönemin ise Eylül ayının 2. haftasında başlaması planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 , Medya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir