Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Can Gox: İzmir Fuarı’nda olmak dizlerimi titretti


Can Gox: İzmir Fuarı’nda olmak dizlerimi titretti

91. İzmir Enternasyonal Fuarı Rock&Rap sahnesinde, dün akşam, kendine has usulü ve müziğiyle büyük hayran kitlesine sahip olan Can Gox vardı. Can Gox, 91 yıllık tarihe sahip İzmir Fuarı’nda olmanın gururunu yaşadığını belirterek, geçmiş periyotlarda Fuar’da sahneye çıkan unutulmaz isimlere dikkat çekip “Kimler ayak basmış, kimler gelmiş, kimler geçmiş düşündüğüm vakit aslında dizlerimi titretiyor. Bu nedenle konserden başka benim heyecanım” dedi.

91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Rock&Rap sahnesi kendine has üslubu ve yorumuyla büyük beğeni kazanan Can Gox’u ağırladı. Sevenlerine, birbirinden hoş müzikleri seslendiren Can Gox gücüyle de dikkat çekti. Konsere katılan binlerce vatandaş, Can Gox’un seslendirdiği müziklere eşlik ederek cümbüşün tadını doyasıya yaşadı. Can Gox, daha evvel de Mogambo Geceleri’nde sahneye çıktığını belirterek, “İzmir’de olmak benim için her vakit başka bir his tabir ediyor. İzmir’in gücü daima farklı. Ayrıyeten 100. Yıl etkinliklerinde olmak da ayrıyeten bir gurur. Bu vesileyle burada olma imkânı tanıdığı için Sayın Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’e de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Rock&Rap Sahnesi, son akşamda Anıl Piyancı ve Contra’yı müzikseverlerle buluşturacak.

Fuarın klasikleri ortasına giren Mogambo Geceleri’nde ise son akşamda Buzuki Orhan sahne aldı. İzmir Fuarı’nda son olarak 16 yıl evvel sahne aldığını tabir eden Buzuki Orhan, tekrar Fuar’da olmanın memnunluğunu yaşadığını lisana getirdi. Buzuki Orhan, gece boyunca çalıp seslendirdiği Ege ezgileriyle dinleyenlerine keyifli ve hareketli dakikalar yaşattı. Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği Mogambo Geceleri boyunca Ezgi Bıcılı ön küme olarak sahne aldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde Folkart ana sponsorluğu Migros aktiflik sponsorluğu, Batı Anadolu, Çimentaş, ESBAŞ, İZKA İnşaat, Jimmy Key, Karluna, Luna, Nemport, Tankar, Uniteks sponsorluğu, Baş Radyo medya sponsorluğunda düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı; teknoloji, ticaret, kültür, sanat ve cümbüşün her yaş kümesine hitap eden etkinlikleriyle İzmirlileri karşılıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir