Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Canik Belediye Meclisi Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’nde


Canik Belediye Meclisi Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’nde

Canik Belediye Meclisi Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’ni ziyaret etti.

Canik Belediyesi meclis üyeleri Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’ni ziyaret ederek yerleşke içerisinde bulunan atölye, laboratuvar ve uygulama alanlarını inceledi. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’nde gerçekleşen ziyaret programına AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay ve MHP Canik İlçe Lideri Süleyman Baltacı eşlik etti.

“Gençlerimiz için özel olarak tasarlandı”

Kampüs içerisinde yer alan alanların gençler için özel olarak tasarlandığını tabir eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’ni ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Keşif Yerleşkesi içerisinde yer alan atölyeler, laboratuvarlar ve uygulama alanları gençlerimiz için en ince detayı düşünülerek özel olarak tasarlandı. Tüm takım arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz demeden çalışarak kısa bir vakitte keşif Kampüsümüzü tamamladık. Gençlerimiz burada kendilerini keşfedecek, bilim ve teknoloji alanında çalışmalar gerçekleştirecekler” dedi.

Gençlerimizin tüm gereksinimlerine anında yanıt verecek”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi’nin iç dekorasyonunda kullanılan eserlerin Canik Belediyesi bünyesinde yer alan Canik Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (CAMEK) üretildiğini belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, “Keşif Yerleşkemizin içerisinde yer alan atölye, laboratuvar ve uygulama alanlarında kullanılan tüm eserlerin ve mobilyaların imalatını CAMEK’te yer alan atölyelerimizde belediyemizin kendi imkânlarıyla gerçekleştirdik. Keşif Yerleşkesinin iç ve dış tasarım çalışmalarını gençlerimizin tüm gereksinimlerine anında karşılık verecek halde gerçekleştirdik. İnşallah gençlerimiz burada farklı alanlarda aldıkları eğitimlerle kendilerini geliştirecek, ülkemiz ve milletimiz için değerli çalışmalara imza atacaklar” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir