Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Canik Belediyesi’nden Eğitime Takviye


Canik Belediyesi’nden Eğitime Takviye

Canik Belediyesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı öncesi öğrencilere ve okullara yönelik takviyelerini sürdürüyor.

Canik Belediyesi yeni eğitim öğretim yılı öncesi ilçede eğitime dayanak çalışmalarına devam ediyor. Saha taraması yapılarak belirlenen gereksinim sahibi ailelerde, eğitim hayatlarına devam eden öğrencilere yönelik kırtasiye dayanağı çalışmaları titizlikle sürüyor.

“Öğrencilerimiz için seferber olmuş durumdayız”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, yeni eğitim öğretim yılı öncesi öğrencilere ve okullara yönelik çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yeni eğitim öğretim yılı öncesi öğrencilerimiz ve okullarımız için seferber olmuş durumdayız. Belediyemiz Toplumsal Yardım Ünitesi tarafından saha taraması yapılarak belirlenen muhtaçlık sahibi ailelerimizde, okullarına devam eden yavrularımıza kırtasiye takviyesi sağladık. Yeni eğitim öğretim yılı öncesinde takımlarımızla okullarımızda hummalı bir çalışma gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz için okullarımızda paklık ve etraf düzenlemesi çalışmalarımızı tamamladık. Öğrencilerimize ve okullarımıza gereken tüm takviyesi sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

“İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın yanındayız”

İhtiyaç sahibi ailelerin belirlenen tüm gereksinimlerinin karşılandığını tabir eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla vazifeye geldiğimiz birinci andan itibaren ilçemizde toplumsal yardım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takımlarımız ilçemizdeki muhtaçlık sahibi vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek muhtaçlıklarını tespit ediyor. Vatandaşlarımızın tespit edilen muhtaçlıklarını temin ederek kendilerine ulaştırıyoruz. Muhtaçlık sahibi vatandaşlarımıza besin kolisi, sıcak yemek başta olmak üzere gerekli tüm dayanağı sağlıyoruz. İlçemizde muhtaçlık sahibi tüm vatandaşlarımızın yanındayız” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir