Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Çankaya Stantları Bayan Emeğine Açık


Çankaya Stantları Bayan Emeğine Açık

Çankaya Belediyesinin, kadınlara gelir takviyesi emeliyle “Elimin Emeği Konutumun Ekmeği” projesi kapsamında Birlik Mahallesi İsmet İnönü Parkı’nda kurulan Kalıcı Bayan Emeği Stantlarına müracaatlar sürüyor.

Çankaya Belediyesinin bayan emeğini görünür kılmak ve bayanlara gelir getirmek gayesiyle hayata geçirdiği “Elimin Emeği Konutumun Ekmeği” uygulaması kapsamında kurulan kalıcı stantlara müracaatlar sürüyor. Eşitlik unsurunu gözeten Çankaya Belediyesi, Birlik Mahallesi İsmet İnönü Parkı’nda kurduğu stantlardan daha çok bayanın yararlanabilmesi için 3 günlük kümeler halinde satış imkanı sunuyor.

Çankaya ilçesinde ikamet eden ve besin, hazır eser, ikinci el eser dışında ele emeği üreten tüm bayanlar başvurabiliyor. Stantlarda sırf müracaat yapan kişi durabiliyor. Çarşamba günleri kapalı olan stantlara başlayan her küme 3 gün boyunca satış yapabiliyor. Başvurmak isteyen bayanlar, https://basvuru.cankaya.bel.tr/etkinlik linkinden yahut QR kodunu okutarak müracaat formuna ulaşabiliyor. Detaylı bilgi için ise (0312) 458 89 00 (Dahili no:3505-3508)

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir