Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Çankaya’nın Etraf Dostu Süpürme Aracı


Çankaya’nın Etraf Dostu Süpürme Aracı

Çevre paklık çalışmalarını etrafa ziyan vermeden en güzel sistemlerle yürüten Çankaya Belediyesi tabiata ziyanı olmayan sıfır emisyonlu yeni aracının deneme kullanımlarına başladı.

Çevre paklık çalışmalarını etrafa ziyan vermeden en yeterli sistemlerle yürüten Çankaya Belediyesi, tabiata ziyanı olmayan sıfır emisyonlu yeni aracının deneme kullanımlarına başladı.

Yüzde yüz elektrikle çalışan ve belden kırmalı olması hasebiyle hareket kabiliyeti yüksek olan yol süpürme aracı, çok sessiz oluşuyla da dikkat çekiyor. 3 saatlik şarj ile 9 saat çalışabilen araç, 1,6 metreküp çöp haznesine sahip.

Multi işlevsel olması münasebetiyle gerektiğinde kar küreme, tuzlama, basınçlı yıkama, çim biçme üzere birçok ekipmanın da takılabildiği yeni süpürme aracı, Çankaya’da hizmet vermeye başladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir