Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

CarrefourSA balık tüketimini sürdürülebilir üretimle artırıyor!


CarrefourSA balık tüketimini sürdürülebilir üretimle artırıyor!

Organize perakende bölümünün öncü markası CarrefourSA, yaptığı yatırımlarla Türkiye’de kaliteli deniz eserlerine, hijyenik şartlarda ve hakikat fiyatlarla ulaşmayı kolaylaştırıyor. CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, özellikle av mevsiminin başlamasıyla Eylül ve Ekim aylarındaki balık satışlarının, et satışlarının önüne geçmesini beklediğini lisana getiriyor.

Sabancı Holding ve Carrefour Küme iştiraki CarrefourSA, “Doğrusu CarrefourSA’da” sloganıyla hakikat eseri, gerçek hizmet anlayışıyla ve hakikat fiyata müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kaliteli, taze, çeşidi bol eserlerle ve uygun fiyat siyasetiyle buluşturarak balık ve deniz mahsullerine olan yatırımlarına devam eden CarrefourSA, 2022 prestijiyle 214 marketinde balık satışı gerçekleştirirken, yıl sonunda balık satılan market sayısını 250’ye çıkarmayı hedefliyor.

Marketlerden saha operasyonları ve idare katına kadar su eserleri için 369 kişi istihdam eden CarrefourSA, yılda ortalama 70-80 çeşit farklı su eserini müşterilerine sunuyor.

İlkleri hayata geçirdi
CarrefourSA’yı deniz eserlerinde bu noktaya taşıyan, gerçekleştirdiği yatırımlar kadar hayata geçirdiği birinciler oldu. Türkiye’de perakende müşterisi birinci olarak buz üzerinde balık satan reyonları CarrefourSA’da tanıdı. Vakit içinde reyonlarını daima yenileyen ve tedarik sistemine odaklanarak satın alma hacmini artıran CarrefourSA, soğuk zinciri bozmadan eserlerini reyonda satışa sunuyor. Av yasağının olduğu periyotlarda de müşterilerini balıksız bırakmamak gayesiyle İzmir’den Muğla’ya kültür balıkçılığını destekleyerek bu devirde reyonlarından balığı eksik etmeyen şirket, Gebze’de kurduğu Su Eserleri Platformu ile de Türkiye’nin her bölgesinden satın aldığı eserlerin, tedarikçileri aracığıyla tek bir noktaya teslim edilmesini sağlıyor. Bu alandaki yatırımlarına devam eden CarrefourSA geçen yıl İzmir’de, bu yıl Antalya’da açılan 2 yeni Su Eserleri Platformlarından tüm mağazalara günlük taze eserleri sevk ediyor. CarrefourSA’nın alanında uzman kalite sorumluları tarafından eserin kalitesi, sıcaklığı, etiket bilgileri, balık uzunluk yasakları ve avlanma vaktine nazaran uygunluk durumu denetim edildikten sonra eserler sevkiyata uygun olarak kabul ediliyor.

Kabulün akabinde eserler marketlerden gelen sipariş taleplerine nazaran, paklık ve hijyen kurallarına uygun oluşturulmuş hazırlama alanında ayıklandıktan sonra marketlere nazaran ayrıştırılıyor ve plastik kasalarda paketlenip etiketlendikten sonra “soğuk zincir” araçlar ile marketlere sevk ediliyor.

“Öncü pozisyonumuzu daha da güçlendireceğiz”
Yaptıkları yatırımlarla Türkiye’de kaliteli deniz eserlerine, hijyenik şartlarda ve gerçek fiyatlarla ulaşmayı kolaylaştırdıklarını belirten CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, bu yatırımların karşılığını her yıl balığa olan ilgideki artıştan gördüklerini söyledi. Bilhassa av mevsiminin başlamasıyla eylül ve ekim aylarındaki balık satışlarının, et satışlarını yakaladığını lisana getiren Kartallıoğlu, “Balığı sırf reyonlarımızdan satmıyoruz, mevcut 14 adet Lezzet Ortası restoranımızda da balık, en çok tercih edilen eserler ortasında yer alıyor. Mevsimine nazaran balık tercih eden müşterilerimiz, Lezzet Ortası restoranın sunduğu hem fiyat hem pişirme avantajıyla diledikleri balığı tüketebiliyor” dedi.

Önümüzdeki devirde de deniz eserlerine yatırım yapmaya devam ederek daha çok tüketiciyi balıkla buluşturacaklarını ve Türkiye’nin kişi başı balık tüketimini artırmaya katkıda bulunacaklarını tabir eden Kartallıoğlu kelamlarını şöyle sürdürdü: “Balık tüketimini artırabilmenin yolu 12 ay boyunca sürdürülebilir üretimden geçiyor. Bu vesileyle üreticilerle iş birliği yaparak sürdürülebilir lakin denetimli bir üretim yaptırıyoruz. Denetimli üretim ismine hem balıklarda hem suda daima olarak kimyasal kalıntı ölçülerini yahut mikrobiyolojik bedelleri denetliyoruz. Bunların yanı sıra periyodik kontroller gerçekleştiriyoruz. Yerine ve iklimine uygun olarak üretilen tüm eserler, bağımsız denetçiler tarafından da denetlendikten sonra raflardan tüketicilere ulaştırılıyor. Önümüzdeki devirde de farklı iş birlikleriyle deniz eserlerindeki öncü pozisyonumuzu daha güçlendireceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir