Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Çayırova Turgut Özal Köprüsü’nde kiriş montajı yapıldı


Çayırova Turgut Özal Köprüsü’nde kiriş montajı yapıldı

TEM Temas yolu üzerinden Çayırova ilçesine giriş çıkışları rahatlatacak olan Turgut Özal Köprüsü İkileme ve Yol Üretim işinde ek köprünün giriş montajı yapıldı

Kent genelinde yeni yollar ve köprüler inşa ederek vatandaşların hayatına konfor katan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, alternatif tahlillerle de kent içi trafiğini rahatlatacak ulaşım projelerine devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir’in Çayırova ilçesinde projelendirdiği ‘Turgut Özal Köprüsü İkileme ve Yol Yapım’ işinde kıymetli bir imalat gerçekleşti. Buna nazaran gruplar, Çayırova ilçesi TEM İlişki Yolu üzerinde yer alan ve değerli bir güzergâhta araçlara geçiş imkânı veren Turgut Özal Köprüsü’nün çabucak yanına inşa edilen ek köprünün kiriş montajını yaptı. Mevcut hali ile tek şeritli gidiş geliş olan köprünün yanına ikinci bir köprünün inşa edilmesiyle bölgedeki trafiğin rahatlaması hedefleniyor. Turgut Özal Köprüsü İkileme ve Yol İmal işinde dur durak demeden çalışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi takımları, ek köprü projesiyle ilçeye giriş çıkışlarda nefes aldıracak.

3 AYAK ÜZERİNE 20 ADET KİRİŞ YERLEŞTİRİLDİ

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı takımlarının ağır bir iş temposu ile sürdürdüğü çalışmalar kapsamında kıymetli bir eşik daha geçildi. İmalatları büsbütün biten ek köprünün üç ayağının üzerine 32 metre uzunluğunda 20 adet kiriş yerleştirildi. Kiriş montajından sonra tabana tabliye betonu dökülecek ve izolasyon imalatı yapılacak. Proje tamamlandığında köprü 2×2 şeritli hali ile vatandaşalara hizmet verecek.

TRAFİK AKICI HALE GELECEK

Proje tamamlandığında, Turgut Özal Caddesi’nde İstanbul-Kocaeli vilayet sonunu birbirinden ayıran yol, otoban üzerinden yeni ek köprü ile geçilerek yine Turgut Özal Caddesi’ne bağlanacak. Böylece köprü üzerindeki araç beklemelerinin önüne geçilerek seri bir trafik akışı sağlanacak. İki şeritli olarak planlanan Turgut Özal Köprüsü İkileme ve Yol Üretim işinde 2 bin 195 metre 2×2 bölünmüş yol, 284 metre 1×1 yol, 64.70 metre uzunluğunda 10.75 metre genişliğinde açıklıklı köprü inşa edilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir