Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

CHP 99’uncu kuruluş yılını kutluyor


CHP 99’uncu kuruluş yılını kutluyor

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 99’uncu kuruluş yılı münasebetiyle beraberindeki heyetle Anıtkabir’i ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu başkanlığındaki heyet, Aslanlı Yol’dan yürüyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine geldi.

Kılıçdaroğlu’nun, kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan çelengi mozoleye bırakmasının akabinde hürmet duruşunda bulunuldu.

Daha sonra Misak-ı Ulusal Kulesi’ne geçerek Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, şunları yazdı:

“Büyük Atatürk, Sayın Genel Liderim, tam 99 yıl evvel savaş meydanlarında kurduğun CHP’nin bugünkü temsilcileri olarak huzurundayız. Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti ile Kuvayımilliye’nin işgal orduları karşısındaki azmini, 99 yıldır yüreğimizde taşıyoruz. Birebir azim ve kararlılıkla, milletimizin huzur ve refahı için gayret ediyoruz.

Sayın Genel Liderim, CHP’nin neferleri olarak, hoş Cumhuriyetimizi korumak, yüceltmek ve nihayetinde demokrasi ile taçlandırmak için, gece gündüz demeden çalışıyoruz. Huzurunda milletimize kelam veriyorum, partimizin ve Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ebedi istirahatgahını, Türkiye’yi yöneten iktidar partisi olarak ziyaret edeceğiz. Çabamız, hakimiyet kayıtsız, koşulsuz milletin olana dek sürecek. Bu niyetlerle aziz hatıran önünde hürmetle eğiliyor, silah arkadaşlarını, hayatını yitirmiş tüm CHP’lileri ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum.”

Heyet, daha sonra mozoleye çıkılan merdivenin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu, 2’nci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün mezarına da çelenk bırakarak hürmet duruşunda bulundu. Kılıçdaroğlu’na parti idaresinin yanı sıra 99 genç de eşlik etti.

CHP’de kuruluş yıl dönümü aktiflikleri kapsamında Parti Meclisi toplantısı yapılacak.

Kılıçdaroğlu, öğlenden sonra İzmir’e geçerek kentin düşman işgalinden kuruluşunun yıl dönümü münasebetiyle düzenlenecek programa katılacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir