Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

CHP’nin HDP’ye bakanlık kelamına GÜZEL Parti’li Ağıralioğlu’ndan sert reaksiyon


CHP’nin HDP’ye bakanlık kelamına GÜZEL Parti’li Ağıralioğlu’ndan sert reaksiyon

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partisinin iktidara gelmesi durumunda HDP’ye bakanlık verilebileceğini söyledi. Tekin, aksi bir durumun ulusal iradeye aksi düştüğünü savundu.

Tekin’in kelamlarına ittifak ortakları GÜZEL Parti’nin İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’ndan reaksiyon geldi.

“KİME SORDUNUZ?”

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ağıralioğlu, “İYİ Parti’nin hassasiyetlerine, Genel Liderimizin “Terör örgütünün gölgesinin bile düştüğü yerde olmayız.” beyanına, taban ittifak hukukuna ve nezaketine karşın, kime sordunuz da kime neyi veriyorsunuz? Bu üzere açıklamalar yanlışsız değil ve biz bu türlü bir şeye asla razı olmayız.” dedi.

“KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ ANLAŞILMALI”

Ağıralioğlu, kelamlarının devamında “Bu üzere bahtsız beyanatlar sebebiyle bir daha, açıkça şerh edelim ki: Pkk’ya terör örgütü diyemeyen ve terörle bağını kopartamayan Hdp ile asla yol yürümeyiz. İttifak hukukuna riayet ve karşılıklı hürmet için bizim prensiplerimiz ve kırmızı çizgilerimiz dosdoğru anlaşılmalıdır. ” ifadelerini kullandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir