Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Çocukların Birinci Okul Kıyafeti Çankaya’dan


Çocukların Birinci Okul Kıyafeti Çankaya’dan

Çankaya Belediyesi bu yıl birinci defa okula başlayacak çocuklara okul kıyafeti armağan etti. Dar gelirli bölgelerde belirlenen ailelerin okul kıyafeti yükünü hafifleten Belediye, 500 çocuğun birinci okul forması muhtaçlığını giderdi.

Çankaya Belediyesi ekonomik zorluklarla gayret eden ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Bu yıl ilkokula başlayacak 500 çocuğun birinci okul formasını karşılayan Belediye, birçok okul kıyafetinin bulunduğu mağaza ile muahede yaparak esnafa da takviye vermiş oldu. Aileleriyle birlikte okul kıyafeti alışverişe giden çocukların birinci okul heyecanına Çankaya Belediyesi de ortak oldu.

Çankaya’da doğumdan itibaren her yaştan insanın toplumsal, kültürel, insani ve çevresel muhtaçlıklarını gidermeye itina gösterdiklerini kaydeden Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen, “Bebek, çocuk bayan, yaşlı, genç 940 bin Çankayalıya hizmet için bu misyona geldim. Vazifeye geldiğimde oy versin vermesin bütün yurttaşlarımızın belediye lideri olacağımın kelamını vermiştim. Bugün nerede bir gereksinim doğsa orada Çankaya Belediyesi hazır oluyor. Ekonomik zorluk çeken ailelerimize çeşitli alanlarda dayanağımız devam edecek. ‘Biz en çok çocukların belediyesiz’ sözümüzün gerisinde durarak çocuklara yönelik hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Zira onlar bizim geleceğimiz, onların elinden tutmak zorundayız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir