Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin emeklilerle sohbet etti


Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin emeklilerle sohbet etti

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, toplumun tüm kısımlarını keyifli edecek hizmetler yaptıklarını belirterek, “Çocuklarımız için kreşler, gençlerimiz için kurslar, bayanlarımız için bayan dayanışma konutları yaptık. Hizmet götürürken toplumun tüm kısımlarını düşünüyoruz” dedi.

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, Mahfesığmaz Mahallesindeki emekli dinlenme konutunda emeklilerle sohbet etti, onların problemlerini ve taleplerini dinledi.

Tesisler Müdürü Tahsin Akış ile birlikte emekli dinlenme meskenine giden Lider Soner Çetin, emekli dinlenme konutunda bulunanlarla tek tek selamlaştı, onların halini hatırını sordu. Verilen hizmetten şad olup olmadığını da soran Lider Soner Çetin, “Çukurova halkına minnettarım sayısı sanırım 17 oldu. 17 farklı kamuoyu araştırmasının 10’unda birinci çıktım. Bu sonuçlar sizin dayanaklarınız sonucu ortaya çıktı. Emekli dinlenme meskeninin sayısı 14’e çıktı, 9 kreş yaptık, toplum merkezleri, bayan sohbet ve dayanışma meskenleri, Atatürk Bayan Hayat Köyü üzere hizmetlerimiz var. Adana Lezzetleri Çarşısı yaptık. Buraların hepsine vakit zaman gitmek istiyorum lakin çok tesisimiz olduğu için istediğimiz kadar bir ortaya gelemiyoruz” dedi.

Çocukları, gençleri, bayanları keyifli etmek istediklerini anlatan Lider Soner Çetin, “Bu bizim misyonumuz. Vatandaşımız daha nasıl memnun olur onun peşindeyiz. İnşallah ekim ayı sonunda 8’inci toplu açılış yapacağız. Hizmetlerimiz örnek alınıyor. Bundan büyük memnunluk duyuyoruz. Mesela çocuklarımız için 5 tane su oyun parkları yaptık, duyduk ki diğer belediyeler de bundan yapmış ve hizmete açmış. Bu çok sevindirici bir durum” biçiminde konuştu.

Başkan Soner Çetin, konuşmasının akabinde emeklilerin problemlerini dinledi, taleplerini tek tek not aldı onlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir