Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir taarruza, oyuna, tuzağa tahammülümüz yok


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir taarruza, oyuna, tuzağa tahammülümüz yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Ulusal Parkı’nda düzenlenen Malazgirt Zaferi’nin 951’inci Yıl Dönümü Programı’na katıldı.

Malazgirt zaferinin ehemmiyetine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kıymetli iletiler verdi.

“Ezanlar susmayacak, bayraklar inmeyecek dedikçe elleri ayakları titreyenler beyhude yere telaş ediyor”

Anadolu’nun medeniyet ögeleriyle işlenme sürecinin kılıç ve kalemin yanı sıra kalple de olduğunu söyleyen Erdoğan, “Biz ezanlar susmayacak, bayraklar inmeyecek dedikçe elleri ayakları titreyenler beyhude yere telaş ediyor.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, devletin her bir vatandaşına sahip olacak güçte olduğunu belirterek “Bu ezanlar, bu şehitler onların da geleceğinin teminatıdır. Kâfi ki ulusal ve manevi kıymetlerimize hasımlık beslemesinler.” tabirlerini kullandı.

“Anadolu’nun medeniyetle işlenme süreci kalple de olmuştur”

Cumhurbaşkanı Erdoğan mevzuyla açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Anadolu’nun adım adım medeniyetimizin ögeleriyle işlenmesi süreci, hem kılıçla, hem kalemle hem de kalple olmuştur. Biz ezanlar susmayacak, bayraklar inmeyecek dedikçe elleri ayakları titreyenler beyhude yere tasa ediyor.

Bu ezanlar, bu şehitler onların da geleceğinin teminatıdır. Kâfi ki ulusal ve manevi kıymetlerimize hasımlık beslemesinler. Ülkemizin hamd olsun herkese yetecek imkanı vardır. Devletimiz her bir vatandaşına sahip çıkacak güce sahiptir.

“Hiçbir akına, hiçbir tuzağa tahammülümüz yoktur”

Hiçbir hücuma, hiçbir tuzağa tahammülümüz yoktur. Vatanımızı bölmeye, devletimizi yıkmaya çalışan kimseinin gözünün yaşına bakmayız. Yeter ki ulusal ve manevi kıymetlerimize hasımlık beslemesinler, bunun dışında herkes başımızın tacıdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir