Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Operasyonlara orta vermeyeceğiz


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Operasyonlara orta vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 951. yıl dönümü münasebetiyle Ahlat’ta düzenlenen aktifliğe katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada Türkiye’nin hudut güvenliğini korumak için her türlü adımın atılacağından kimsenin kuşku duymaması gerektiğini söyledi.

“Sınırlarımızı teminat altına alana kadar çabamız bitmeyecek”

Erdoğan, “Güney hudutlarımızı 30 kilometre derinliğinde bir koridorla teminat altına alana kadar gayretimizin bitmeyeceğini tüm dünyaya bir kere daha ilan ediyorum.

“Bir gece apansız gelebiliriz”

Operasyonlara orta vermeyeceğiz. Bir gece apansızın gelebiliriz. Hem de her yere gelebiliriz. Kimsenin toprağında gözümüz yok. Biz yalnızca kendi güvenliğimiz ve komşularımızın huzuru için çalışıyoruz. Geçmişi sömürgelerle dolu hiçbir toplumun Türkiye’ye kelam söylemeye hakkı yoktur.” dedi.

Ayrıntılar geliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir