Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Cumhuriyet Semt Konutları kış kurslarına kayıtlar başladı


Cumhuriyet Semt Konutları kış kurslarına kayıtlar başladı

Gaziemir Belediyesi’nin bayanların ve çocukların toplumsallaşmalarına ve ferdî gelişimlerine katkı sağlamak hedefiyle hizmet verdiği Cumhuriyet Semt Evleri’nde, kurs kayıtları başladı. Kayıtlar, 30 Eylül’de son bulacak.

Gaziemir Belediyesi’nin bayanların ekonomik ve toplumsal hayatta daha faal olmaları için hizmet verdiği, bayanların bakış açılarını geliştirmek için eğitimler ve seminerler düzenlendiği Cumhuriyet Semt Evleri’nde, çocuklar ve bayanlar için düzenlenen kursların kış devri kayıtları başladı. Kurslara katılmak isteyenler, kimlik fotokopileriyle meskenlerine en yakın semt konutunu ziyaret ederek kayıt yaptırabilecek.

Semt konutlarında çocuklar için sihirli kalemler kulübü, İngilizce, satranç, akıl ve zeka oyunları, eğlenceli bilim, yaratıcı müelliflik, fotoğraf, yaratıcı drama, tiyatro, cimnastik kursları düzenlenecek. Bu kurslarla, çocukların şahsî gelişimlerine katkı sağlanacak.

Kadınlar için ise kış periyodunda nakış, afrikan sepeti, afgan sepeti, makrome, örgü, su kabağı oymacılığı, ahşap boyama, ahşap yakma, ahşap dağlama, kaat’ı, ipek koza çiçek çalışması, seramik hamuru tablo, titanyum çiçek tablo, fotoğraf eğitimleri verilecek. Kurslara katılan bayanlar, hem sosyalleşecek hem de kurslarda ürettiği eserleri satarak aile ekonomilerine katkı koymanın memnunluğunu yaşayacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 7 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir