Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Davutoğlu da adaylık tartışmasına katıldı: Kim olursa olsun kazanır yanlış


Davutoğlu da adaylık tartışmasına katıldı: Kim olursa olsun kazanır yanlış

Sık sık toplanan 6’lı masa aylardır bir aday belirleyemedi. CHP Genel Liderli Kemal Kılıçdaroğlu, vakit zaman aday olmak istediğini söylese de bu mevzu netleşmedi. Kılıçdaroğlu, bu teklifini dün de yineledi. Kemal Kılıçdaroğlu “6’lı masa uzlaşırsa ben hazırım” diyerek adaylığa bir defa daha göz kırptı.

AKŞENER, KILIÇDAROĞLU’NA RAKİP OLDU

Onun bu açıklamalarına masanın en güçlü ikinci önderi Âlâ Parti Genel Lideri Meral Akşener karşılık verdi. Akşener “Kılıçdaroğlu’nun adaylığına dair bir konuşma yapmadık” dedi. Meral Akşener, aday olarak ise kendisini önerdi. Akşener “Ben de hazırım. Masa bana teklif ederse onur duyarım” halinde açıklama yaptı.

“ZOR BİR SEÇİM OLACAK”

Tartışmalara Gelecek Partisi Başkanı Ahmet Davutoğlu da katıldı. Halk TV’ye konuşan Davutoğlu, muhalefete ikazda bulundu. Güç bir seçimin kendilerini beklediğini vurgulayan Ahmet Davutoğlu “Şu kanaat son derece yanlış olur; ‘Çok kolay bir kazanılacak bir zafer var ve kim olursa olsun seçimi kazanır.’ Hayır! Türkiye’de hiçbir seçim kolay değil. Çantada keklik değil. Sıkıntı bir seçim kampanyası olacak” sözlerini kullandı.

HDP, MASAYI ÇATLATTI

Öte yandan masanın bir tartışma konusu da HDP’ye bakanlık verilip verilmeyeceği. Muhalefet partileri bu mevzuda epeyce fikir ayrılığı yaşıyor. CHP’li Gürsel Tekin’in “HDP’ye bakanlık verilebilir” kelamlarının akabinde ortalık karıştı. Meral Akşener “HDP’nin olduğu masada biz olmayız. Masadaki partilerin başka partilerle temasına hürmet duyduk. Bize de hürmet duyulmalı” diyerek halini net bir formda ortaya koydu. Ona da masanın bilinmeyen ortağı olarak görülen HDP’den sert reaksiyon geldi. HDP Küme Başkanvekili Meral Danış Beştaş “HDP kimseyle bakanlık pazarlığına girmedi. Şayet ortak aday üzere bir niyet yoksa kendi yolumuzu çizeriz” biçiminde konuştu.

“İYİ PARTİ HDP’DEN İHALE ALIYOR”

Bu gerginlik sonrası CHP’li Barış Yarkadaş’tan bir itiraf geldi. Düzgün Parti’ye kızan Yarkadaş “Şimdi siz HDP’li seçmenin lokal seçimde oyunu alacaksınız, HDP’li seçmenlerin katkısıyla seçilen büyükşehir belediye başkanlıklarının dağıttığı dairelerin daire liderleri, genel müdürleri olacaksınız, yakın etrafınız büyükşehir belediyelerinden ihale alacak. HDP’yi legal görmüyorsan ihale niçin alıyorsun? Tek tek biliyorum bana söyletmesinler. Beni konuşturmasınlar” tehdidinde bulundu.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir