Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Demet Akalın’dan Gülşen için dua


Demet Akalın’dan Gülşen için dua

Bir konserinde “İmam hatipte okumuş daha evvel kendisi, sapıklığı oradan geliyor” tabirleri sonrası gelen reaksiyonlar üzerine hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik yahut aşağılama” cürmünden resen soruşturma başlatılan Gülşen, gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

Şarkıcının tutuklu yargılanması, sanat topluluğunda adeta olay yarattı.

Birçok isim Gülşen’e dayanak iletisi yayınladı.

Demet Akalın’dan dua

Geçtiğimiz günlerde bir garsonun başından aşağı şampanya döktüğü imajları yayılınca reaksiyon alan Demet Akalın da, Gülşen için dua etti.

Sosyal medyasından “Cuma günü dualarım Gülşen için… Çok üzgünüm…” notunu paylaşan Akalın, istek ve mucizeler için edilmesi gereken duaları yazdı.

Paylaşımdaki “Perşembe günleri güneş doğarken zikir gününde ve saatinde ‘Ya Mucip’ ismini defa zikreden kulun ne isteği varsa kabul olunur. Gece teheccüd vakti geldiğinde bu ismi ‘Ya Mucip’ diye 68 kez okuyan kişi mucizelere nail olur” kısımları dikkat çekti.

“Daha öbür bir lisan bulmalıydım”

Öte yandan Gülşen’in tutuklanmadan evvel yayınladığı özür iletisi da toplumsal medyada çok sayıda sefer paylaşıldı.

Şarkıcının özür bildirisi şu formdaydı:

“Uzun yıllardır birlikte çalıştığım çalışma arkadaşlarım ile iş ve çalışma ortamında yapmış olduğum bir espri toplumu kutuplaştırmaya hedefleyen kimseler tarafından öne çıkarılarak yayımlanmıştır. Sözlerim ülkemizdeki kutuplaştırmayı hedefleyen makûs niyetli kimselere materyal vermiş olmasından ötürü üzgünüm. İnandığım özgürlüğü savunurken eleştirdiğim radikal uca kendimin savrulduğunu görüyorum. Görüntüdeki söylemimden rahatsızlık duyan ve incinen herkesten özür diliyorum. Daha diğer bir lisan bulmalıydım, bulacağım…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir