Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Denizli yaz ve kışı tıpkı günde yaşadı


Denizli yaz ve kışı tıpkı günde yaşadı

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde öğlenden sonra birdenbire bastıran şiddetli yağış hayatı olumsuz tarafta etkiledi.

Bozburun ve Bakırlı mahalleleri etrafında yaklaşık yarım saat tesirli olan yağış nedeniyle ana yollar ile kimi konut ve iş yerlerinde su baskınları yaşandı.

Araçlar mahsur kaldı

Aniden bastıran yağışa hazırlıksız yakalanan kimi şoförler, Denizli – İzmir karayolu üzerinde bulunan Hal Kavşağı olarak bilinen köprü altında oluşan su birikintisinde mahsur kaldı.

Mahsur kalan şoförlerin imdadına yetişen itfaiye grupları, gelen ihbarlar doğrultusunda su baskınlarının yaşandığı mesken ve iş yerlerine de anına müdahale etti.

Pamukkale’de ise sıcak etkiliydi

Merkezefendi ilçesinin birtakım kısımlarının su baskınlarıyla gayret ettiği anlarda ise kent merkezinin yanı sıra Pamukkale ilçesi genelinde ise yazdan kalma günlerine devam etti.

Yaşanan su baskınlarından habersiz olan vatandaşlar, güneşli ve sıcak havanın tesiriyle park ve sokaklara akın etti.

Yağışın 2 gün daha sürmesi bekleniyor

Yaz ve kışı birebir günde yaşayan Denizli’de, önümüzdeki 2 gün daha sürmesi beklenen lokal kuvvetli yağışlara karşı ihtar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir