Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

‘Diyarbakır Bayan Kapalı Cezaevinde ölüm’ haberlerine açıklama


‘Diyarbakır Bayan Kapalı Cezaevinde ölüm’ haberlerine açıklama

Kurumdan yapılan açıklamada, kimi basın-yayın kuruluşlarında ve toplumsal medya platformlarında, “Diyarbakır Bayan Kapalı Cezaevinde kuşkulu ölüm” biçiminde haberlerin yer aldığı aktarıldı.

Açıklamada, Diyarbakır Bayan Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda barındırılan hükümözlü Emel Hacıoğlu’nun, geçen yıl rahatsızlıkları nedeniyle 32 sefer kurum revir ünitesinde muayene edildiği, 13 defa de Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Recep Gümüş Semt Polikliniği’ne sevklerinin yapıldığı kaydedildi.

Hacıoğlu’na süreçte gerekli tetkik ve tedavinin uygulandığı belirtilen açıklamada, “Hükümözlünün, 30 Ağustos 2022’de rahatsızlanması üzerine acilen Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği, 6 Eylül 2022’de hastanede tedavi altındayken vefat ettiği anlaşılmış olup hususla ilgili isimli ve idari soruşturma başlamıştır.” denildi.

Açıklamada, ceza infaz kurumlarında barındırılan hükümlü ve tutukluların sıhhate erişimlerinde son derece hassas davranıldığı, çağdaş infaz anlayışı içerisinde, insan haklarına saygılı biçimde sıhhat hizmetlerinin yürütüldüğü belirtildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir