Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Diyarbakır’da, otobüste kedi dolu çuvalla seyahat yapan bayana reaksiyon


Diyarbakır’da, otobüste kedi dolu çuvalla seyahat yapan bayana reaksiyon

Diyarbakır’da, 23 Ağustos günü 13 aylık bebeği ile otobüse binan Şilan Koyuncu, gelen kedi sesleri üzerine dikkat kesildi.

Sesin bir bayan tarafından taşınan çuvalın içinden geldiğini tespit eden Koyuncu, olaya reaksiyon gösterdi. Bayan, mahalledeki kedileri topladığını ve kırsal alana götüreceğini söyleyince, Koyuncu kendisini hayvan hakları dernek lideri olarak tanıtarak bayanı korkuttu.

Çuvalı alan Koyuncu, otobüsten indi.

Tartışma anları kamerada

Otobüsteki tartışma anları, saniye saniye cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Koyuncu, çuvalın içindeki 1 anne kedi ile 2 yavrusunu hür bıraktı.

“Çuvala koyup atıyorum, ölüp gebersinler”

Kedilerin adeta azap çeker üzere sesler çıkardığını söz eden Şilan Koyuncu, “Etrafıma baktım, hareket eden bir çuval gördüm, sonra bayanın yanına gittim. ‘Bu kedi ne’ dedim. ‘Benim’ dedi. ‘Koyman için bir koli yok muydu?’ dedim. ‘Bunları konutumun etrafında topladım. Konutumun etrafında kedi, köpek istemiyorum. Bunları çuvala koyup atıyorum, ölüp gebersinler’ dedi.

“Çuvalı vermeyince kendimi dernek lideri olarak tanıttım”

Çuvalı bana vermesini söyledim. Çuvalı vermeyince palavra söyleyerek kendimi dernek lideri olarak tanıttım. Polis çağırıp onu içeri attıracağımı söyledim. O vakit korktu ve çuvalı verdi. Sonra kaçma kederine düştü. Bir yandan bebeğimi tutuyorum, bir yandan o çuval. O denli bir arbede yaşandı, sonra uzaklaştı. Otobüsten indiğim üzere inançlı bir sitenin önüne gittim. Çuvalı açıp kedileri bıraktım. Bayandan şikayetçi oldum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir