Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Doğu Ekspresi yabancıların ilgisini çekiyor


Doğu Ekspresi yabancıların ilgisini çekiyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Nakliyecilik AŞ’nin en uzun rotalarından biri olan Kars-Ankara ortasında sefer yapan Doğu Ekspresi, yolcularını, eşsiz görünümlere sahip 24 saatlik güzergahında masalsı bir seyahate çıkarıyor.

Kars’a, Rusya ve Çat’tan gelen turistler, kenttin turistik ve kültürel yerlerini gezdikten sonra Doğu Ekspresi ile seyahat yapmayı da ihmal etmiyor.

Turistler sabahın erken saatlerinde gara gidiyor

Sosyal medya ve arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Doğu Ekspresi ile seyahat yapmak isteyen turistler ise evvel aldıkları biletlerle sabahın erken saatlerinde Kars Gar Binası’nın yolunu tutuyor.


“Arkadaşlarımızın birden fazla Doğu Ekspresi’ni tercih etti”

Doğu Ekspresi ile Ankara’ya seyahat edeceğini tabir eden Rus Acime Genco, “Yolculuğumuz Ankara’ya olacak. Arkadaşlarımızın birden fazla Doğu Ekspresi’ni tercih etti. Bana da tavsiye ettiler. Bende arkadaşlarımız dinleyerek otobüsle değil, uçakla değil, Doğu Ekspresi’ni tercih ederek seyahate başlıyoruz. Umarım zevkli bir seyahat olur. Çok hoş bir seyahat olmasını diliyorum.” dedi.


“Otobüslere çok bindim hoşuma gitmedi”

Kars’a gezmek için geldiğini belirten Çatlı Yaşer Yusuf, “Kars’a gezmek için geldim. Doğu Ekspresi’ni duyduk. Otobüslere çok bindim hoşuma gitmedi. Doğu Ekspresi’ni tercih ettim arkadaşlarımın tavsiyeleriyle Artık Doğu Ekspresi ile Erzurum’a gidip döneceğim inşallah güzeli olsun.” diye konuştu.


Ankara’ya 24 saatlik yolculuk

Öte yandan, dünyanın en hoş 4 tren sınırından birisi olan Doğu Ekspresi, 4 mevsim yolcularına farklı hoşluk yaşatıyor.

Geçtiği bir birinden hoş vilayetlerin görsel güzellikleriyle büyülenen yolcular, 24 saatlik seyahatin akabinde Ankara’ya varıyor.


En çok tercih edilenler arasında

İHA’nın haberine nazaran; son günlerde yabancı turistler tarafından ağır ilgi gören Doğu Ekspresi, otobüs ve uçak biletlerinin kıymetli olmasından ötürü vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen ulaşım araçlarından birisi oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir